Krijimet e muajit Mars 2020

Krijimet e muajit Mars 2020


  • Totali i votuesve
    31
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kësaj here dua të veçoj dhe analizoj tre shkrimet (këto që kanë mar më shumë vota).

Atëhere po e nisë nga kjo që po kryeson dmth 3:

Nisa ta lexoja, u ndala tek ajo shkëputja e parë. Dëshira për ta vazhduar ta lexoja ishte 0, por për hir të suksesit që po marrka e përfundova. Çtë them, duket e shkruar shumë zorshëm. Shumë copa të ndryshme të hedhura aty pa një lidhje me njëra-tjetrën.

Sidomos pjesa e fillimit në autobus, thjesht e vënë aty sapër të thënë. Pjesa që vjen pas e raporteve nuk është aq keq, e kalueshme. Siç është edhe ideja e tërë shkrimitSmë përcolli gjë.


7. Më pëlqejn disa rreshta tek tuk, rimë ska dhe disa rreshta ngëcin në lexim. Smë tërhoqi.


1. Nuk mbaj mënd në tërë këto vite të letërsisë të dashurohesha direkt me një shkrim. “Se ti je...” qe i vetmi shkrim që lexova sapo u postua tema. Duke e lexuar i percepton të gjitha ndjesit, sikur je aty bashkë me autorin ndërsa e shkruan. Skam çti shtoj, është adhurim në çdo rresht.
Suksese! ( :
une them lexo ato qe skane maree vota hic. se ndonjehere dhe poezia si puna piktorve. i vleresojne pikturat e i kthyen ne kryevepra vetem pasi vdiqen lol
 

Didi

C'est la vie.
une them lexo ato qe skane maree vota hic. se ndonjehere dhe poezia si puna piktorve. i vleresojne pikturat e i kthyen ne kryevepra vetem pasi vdiqen lol
Do i lexoj të gjitha shkrimet, por thash ta nisja njëherë nga këto më të votuarat.

Prisja më shumë sidomos nga kjo që kryeson, biles e kam lexuar disa herë me vëmëndje. Se thash, mos po më shpëton ndonjë gjë dhe se kam kapur siç duhej. Por jo, asnjë ndjesi hiç. ?‍♀️
 

Vajza

V.I.P
Do i lexoj të gjitha shkrimet, por thash ta nisja njëherë nga këto më të votuarat.

Prisja më shumë sidomos nga kjo që kryeson, biles e kam lexuar disa herë me vëmëndje. Se thash, mos po më shpëton ndonjë gjë dhe se kam kapur siç duhej. Por jo, asnjë ndjesi hiç. ?‍♀️
He mir analizoni e shkrimet tjera se gjyna jemi lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po fiks ca ka bo vaki. Kungulli eshte kungull lol
Po ka me fara brenda ,ka dhe nga at boshet.Sqarohu mos na be lemsh koken se te pagezojme kollaj ne???
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Marla mos e diskrimino kungullin ashtu.
kungulli eshte mjaft i ushqyeshem ?
 
Top