Krijimet e muajit Mars 2020

Krijimet e muajit Mars 2020


  • Totali i votuesve
    31
  • Poll closed .

Loverboy

A pretty face can never trick me
Me leje ndonje birre apo limoncel e doni?
apo tju sjell nai kokoshke?

Merrni ,votoni se sjeni te tema e pershkruani veten!

E kisha ndermend te votoj por sjellja juaj teper arrogante ne tema te tilla me beri te nderroj mendje

Hajt shnet
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
E kisha ndermend te votoj por sjellja juaj teper arrogante ne tema te tilla me beri te nderroj mendje

Hajt shnet

Nuuu kreshnik
Nuk po voton me i bo qefin moonit por per perkushtimin dhe kenaqesin qe kemi ne per te marr pjese ne ket konkurs ?
 

Monique

With or Without u
E kisha ndermend te votoj por sjellja juaj teper arrogante ne tema te tilla me beri te nderroj mendje

Hajt shnet
Ti sheh vetem sjelljet e te tjereve, te tuat i sheh?

Nuk e di por asnjera "Sma therri" shpirtin qe mem pushu n'to. Me nfal, next time maybe
Dhe u dashka te te lusim per te votuar?
E dhe mendimin i qendroje atij mendimi
Loverboy e di qe te ka mbetur filli diku me heret ,por sinqerisht nuk ma ka qejfi te grindem me askend.
Do te marresh pjese si votues beje, sdo mos e bej.
Komentet e teperta te kjo teme te lutem jo

Kalofsh bukur
 

Hera

Banned
Sdi ke te votoj ...jane shume te bukur
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Ti sheh vetem sjelljet e te tjereve, te tuat i sheh?


Dhe u dashka te te lusim per te votuar?
E dhe mendimin i qendroje atij mendimi
Loverboy e di qe te ka mbetur filli diku me heret ,por sinqerisht nuk ma ka qejfi te grindem me askend.
Do te marresh pjese si votues beje, sdo mos e bej.
Komentet e teperta te kjo teme te lutem jo

Kalofsh bukur

Ti vertet mendon se ne virtualitet kam kohe une tme mbetet filli ? Gabon rende. Une dhash mendimin tim per here te pare ne kete teme tash e 13 vite, qe nuk mbaj mend qe kam votuar ndonjehere ketu, dhe ti menjehere me paragjykime, duke harruar qe nuk jemi te njejte askush, ajo cfare mund te ju pelqeje 99 personave, te 100- it nuk i pelqen. Dhe askush spo kerkon te grindet. Por nese ty te pelqen aktrimi, te mbajsh rendin per chit chat vetem kur je ne disponim vazhdo, por si pjese e stafit sillesh jo drejte. Shih cfare thua, mos prite tlusim tvotosh. Merr mesim nga sjellja e @Vajza sa bukur mu drejtua ku mberi te mendoj me mire.

Hajt shnet dhe mos mcito kot tlutem.
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Nuuu kreshnik
Nuk po voton me i bo qefin moonit por per perkushtimin dhe kenaqesin qe kemi ne per te marr pjese ne ket konkurs ?
Oj loqka jem do njerzt munohen me ta bo bajat cdo postim se di a e ke vrejt, po veq lodhen
 

Monique

With or Without u
Ti vertet mendon se ne virtualitet kam kohe une tme mbetet filli ? Gabon rende. Une dhash mendimin tim per here te pare ne kete teme tash e 13 vite, qe nuk mbaj mend qe kam votuar ndonjehere ketu, dhe ti menjehere me paragjykime, duke harruar qe nuk jemi te njejte askush, ajo cfare mund te ju pelqeje 99 personave, te 100- it nuk i pelqen. Dhe askush spo kerkon te grindet. Por nese ty te pelqen aktrimi, te mbajsh rendin per chit chat vetem kur je ne disponim vazhdo, por si pjese e stafit sillesh jo drejte. Shih cfare thua, mos prite tlusim tvotosh. Merr mesim nga sjellja e @Vajza sa bukur mu drejtua ku mberi te mendoj me mire.

Hajt shnet dhe mos mcito kot tlutem.
Ah me fal po se kam per zakon me perkedhel sedren e askujt..
Uroj te mbyllet ktu ky diskutim dhe te uroj gjithe te mirat
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Mos paragjyko sen sdu ma shume, se u mush ky forum me yje te hollywoodit
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Paska qel pranvera ?
 

Didi

C'est la vie.
Ia njoh penën bazuar në shkrimet që i kam lexuar
Uroj të kem qëlluar✌
Edhe unë kur lexoj i njoh se kush mund të jet pas. Ama asnjëherë sflas me kaq siguri sa fole ti. Kjo lë vënd për të menduar:
1. Që mund ta kesh lexuar diku.
2. Ta kanë thënë.

Normal gjithmon nqs shkrimi përputhet me çka the ti ndryshon dhe rrjedhën meqë dole kaq hapur! ( ;
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
E 3 me beri per vete. Shume e bukur!
I lumte dora kush e ka shkrujt?

Suksese te gjitheve:)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Edhe unë kur lexoj i njoh se kush mund të jet pas. Ama asnjëherë sflas me kaq siguri sa fole ti. Kjo lë vënd për të menduar:
1. Që mund ta kesh lexuar diku.
2. Ta kanë thënë.

Normal gjithmon nqs shkrimi përputhet me çka the ti ndryshon dhe rrjedhën meqë dole kaq hapur! ( ;
Didushe dhe un mendova direkt per nick
Ormai la conosciamo ahahahah
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Oj loqka jem do njerzt munohen me ta bo bajat cdo postim se di a e ke vrejt, po veq lodhen
Un se di sepse skam shum koh qe jam kthyer... sdi cfare marredhenie ka mes anetareve te vjeter qe njoh...
Flas per veten time... sic bera un njeqind hapa mbrapa, mund ta besh dhe ti nje sforcim per nje hap perpara ?
 
Last edited by a moderator:

Didi

C'est la vie.
Didushe dhe un mendova direkt per nick
Ormai la conosciamo ahahahah

Dakord jam. Ama të dalësh hapur i bie të prishësh konkursin dhe votimin!

Dhe në të tilla raste përjashtohet nga votimi.
 

Rrelse

Prej kuksi o Bush😜
Edhe unë kur lexoj i njoh se kush mund të jet pas. Ama asnjëherë sflas me kaq siguri sa fole ti. Kjo lë vënd për të menduar:
1. Që mund ta kesh lexuar diku.
2. Ta kanë thënë.

Normal gjithmon nqs shkrimi përputhet me çka the ti ndryshon dhe rrjedhën meqë dole kaq hapur! ( ;
Nëse nuk na lejohen mendimet shkruajeni në kllapa ( mos komentoni)
Jam e lirë të shprehem ashu siç dua për aq kohë sa jam brenda teme dhe pa ofenduar askënd
Mend për herë tjetër.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Dakord jam. Ama të dalësh hapur i bie të prishësh konkursin dhe votimin!

Dhe në të tilla raste përjashtohet nga votimi.
Do ta kisha shkruajtur dhe une por u fokuzova te foto dhe sdoja te komentoja me tej
Eshte mendim sic eshte dhe i yti
 

Didi

C'est la vie.
Nëse nuk na lejohen mendimet shkruajeni në kllapa ( mos komentoni)
Jam e lirë të shprehem ashu siç dua për aq kohë sa jam brenda teme dhe pa ofenduar askënd
Mend për herë tjetër.
Kush të tha mos komento? Mos e ndërro petllën të lutem.

Unë sjam drejtuese këtu, bëre koment dhe të citova se më bëri përshtypje. Dole hapur, tani ktheje sa dhe si të duash.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Krijimet te gjitha plot dashuri dhe ju e keni menjen me u zi ?‍♀️

Un voton e dhash
Po dal fare
 

Rrelse

Prej kuksi o Bush😜
Ti po bën zhurmë
Se kam lexuar askund dhe jam po e mendimit të mëparshëm.
Nuk e dija që nuk duhet të citohen krijuesit pasi e kam bërë e më parë e sma vuri kush në pah si gabim.
Nejse
 

Monique

With or Without u
@Didi se kuptoj repliken tende.... Nese dikush thote qofte e me bindje qe ky shkrim me ngjan e filanit ku qendron problemi
Mesa kam vene Dorina eshte teper detajiste, kujtoj qe para ca muajsh identifikoi edhe doren e [^_^] edhe pse ishte hera e dyte qe shkruante
E cfare do mendojme se [^_^], nicktjeter apo kushdo i thoka Dorines kush eshte krijimi i tij i saj?
Aman lerini kto pasi asgje nuk del nga kjo.
Fundja askush nuk fiton asgje
Dorina faleminderit per komentin dhe je e lire te komentosh si te duash..
 

Didi

C'est la vie.
@Didi se kuptoj repliken tende.... Nese dikush thote qofte e me bindje qe ky shkrim me ngjan e filanit ku qendron problemi
Mesa kam vene Dorina eshte teper detajiste, kujtoj qe para ca muajsh identifikoi edhe doren e [^_^] edhe pse ishte hera e dyte qe shkruante
E cfare do mendojme se [^_^], nicktjeter apo kushdo i thoka Dorines kush eshte krijimi i tij i saj?
Aman lerini kto pasi asgje nuk del nga kjo.
Fundja askush nuk fiton asgje
Dorina faleminderit per komentin dhe je e lire te komentosh si te duash..

Nqs ty si drejtuese nuk të bën problem që dikush të dali hapur përsa i përketë autorit të një shkrimi, dakord.

Suksese!
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Un e di sepse un skam shum koh qe jam kthyer... sdi cfare marredhenie ka mes anetareve te vjeter qe njoh...
Flas per veten time... sic bera un njeqind hapa mbrapa, mund ta besh dhe ti nje sforcim per nje hap perpara ?

Mendjemdhajave as ni kokerr respekti sjau jepi
 

Monique

With or Without u
Jo fare!
Sepse kam bindjen qe askush ktu nuk shkon ti thote tjetrit ky eshte krijimi im.
Dhe nese do e bente llogjika me con te fakti qe personi nuk do e shiste kaq hapur kushdo te ishte!
Nje diskutim i tille me duket pa vlere fare...
Zhurme koti
 
Top