Femrat nuk i duan djemte e mire.

Darius

DENY IGNORANCE
Tashtiiiii @Moonlight ....une si djale i mire qe jam, nuk kam kerkuar asnjehere nje vajze te hedhur
dhe e di pse?! ...sepse nje vajze e hedhur do te merzitej shpejt me mua dhe do te me jepte duart duke me thene:...-me vjen keq per ty mor djale por nuk mund te rri e te ndaj shapin nga sheqeri per ty...shko dhe gjej nje humbamëne qe te vjen per shtat!...dhe besoj se do te kishte plotesisht te drejte!
;)
 

Monique

With or Without u
Tashtiiiii @Moonlight ....une si djale i mire qe jam, nuk kam kerkuar asnjehere nje vajze te hedhur
dhe e di pse?! ...sepse nje vajze e hedhur do te merzitej shpejt me mua dhe do te me jepte duart duke me thene:...-me vjen keq per ty mor djale por nuk mund te rri e te ndaj shapin nga sheqeri per ty...shko dhe gjej nje humbamëne qe te vjen per shtat!...dhe besoj se do te kishte plotesisht te drejte!
;)
Gje e mire eshte kur gjithkush njeh veten dhe di se cfare kerkon :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Kot nuk fle ne dysheme kjo, kushedi sa susta krevatesh ka shkallmuar lol lol
Edhe ti, une ju shmanga kesaj pergjigje ti ballazi. yt.. lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ti e di qe Moni vetem per keq ste udhezon lol lol

Rriji larg se kjo eshte si ato porcionet "Rrezik Vdekje" lol
Eh c'me rrite kurreshtjen tani, se i kam qejf keto qe tallen me djemte e gjore. :p :p
 
Top