Femrat nuk i duan djemte e mire.

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Une te thashe thuaja nja dy llafe jo ti fusesh tmerrin lol lol
Eh nuk je me horror se vetja ime keshtu qe ... ec se folim. :p
 

Monique

With or Without u
Me thuj nje rast se ke tre dreka.. lol lol lol
Ore drekat dihet kush i han ne fund lol lol ti ve baste , ai tjetri ferkon barkun
Pastaj une jam ne diete , nuk ha lol

Ndonje gje tjeter ca ofron paketa lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ore drekat dihet kush i han ne fund lol lol ti ve baste , ai tjetri ferkon barkun
Pastaj une jam ne diete , nuk ha lol

Ndonje gje tjeter ca ofron paketa lol
kalo ne inbox se eshte oferte e papam... lol lol si tip nje ne dy eshte po me e embesuar... lol lol
 
Qejfe qejfe kjo dynja, qejfi qejfit nuk i ngja ?
Edhe une per vete femren te mire fare s'e dua, pak mistrece duhet te jete.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
besoj se osht e kunderta! Pse meshkujt duan femren e bukur.
Sepse meshkujve (keture lloj them) qe duan te bukuren u punon syri me shume se llogjika...
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Aman kush nuk e do te bukuren?
Sidoqofte bukuria eshte relative
Sigurisht qe luan rol,por llogjika te con te shohesh pak me tek bukurise.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Sigurisht qe luan rol,por llogjika te con te shohesh pak me tek bukurise.


Iva ne fillim kur takon dike te shef aparencen nuk te shef as ur CV dhe as cfare fshihet pas nje surrati te Bukur.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Bukuria eshte impakti i pare dhe pershtypja e pare qe kushdo kenaqet te shoh dicka te bukur,por nese nje person nuk eshte i bukur,i bie mos ti jepet shanci ta njohesh hic?!
E ceke pak me larte gjithsesi,bukuria eshte relative dhe kaq mjafton se smund te percaktojme te gjithe te njejten gje te bukur.
 

titan

Requiem for a dream
Bukuria eshte impakti i pare dhe pershtypja e pare qe kushdo kenaqet te shoh dicka te bukur,por nese nje person nuk eshte i bukur,i bie mos ti jepet shanci ta njohesh hic?!
E ceke pak me larte gjithsesi,bukuria eshte relative dhe kaq mjafton se smund te percaktojme te gjithe te njejten gje te bukur.
Love me babe se dhe kshu si paraqitje jam yll polar po dhe zemren e kam si te paster si akulli lol lol
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Love me babe se dhe kshu si paraqitje jam yll polar po dhe zemren e kam si te paster si akulli lol lol
Ndaj ja beri acari bbrrrr sa ftohte ,kur u ndesh me ty ne mengjes?!???
 

titan

Requiem for a dream
Ndaj ja beri acari bbrrrr sa ftohte ,kur u ndesh me ty ne mengjes?!???

Me le te te ngroh me puthjet e mia te zjarrta lol lol lol
Dhe e ke falas fare ngrohjen ??
 

MrCool

Old School.
O po le te mos me duan fare, nuk nderroj per asgje ne bote... :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Bad boy bad boy what you gonna do
What you gonna do when I’ll come for you...:)
Nice song.:)
 
Top