Femrat nuk i duan djemte e mire.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Nje miks midis te mirit dhe bad boy, varet si e kerkon situata ?
 
  • Haha
Reactions: D.

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Dy persona te mire ne nje lidhje nk shkon, kshuqe le tjem une e mira nkte rast?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une per vete i dua djemt e mire dhe te zgjuar ,e pak te sheqeresur. Ahahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Fun Yes GIF by Lilly Singh
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
E kush nuk e don te mirin?

Po nese nga truri nuk eshte i mir..kot tjera.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Femrat nuk i duan djemte e mire.

Un e kam te mir dhe ma kan zili tgjith...
Te kqinjt po ju a lej ju
Lol *e besoja me te vertet.


Le ti kthehem temes.
Nuk eshte e vertet.
Aventurat lodhin, adrenalina e castit ste mbush ditet, nuk perkujdeset per ty, nuk te ben surpriza, ste merr ntelefon i shqetesuar a je gjall apo po vdes per buk... nuk te qendron prane kur ke nevoj te qash dhe te cfryhesh... nuk te mbron dhe nuk te jep nje dor qe te ngrehesh kur rreshket dhe rrezohesh.
Un terhiqem nga butesia, xhentilesa dhe empatia... gjera te rralla sot.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Femra:
Kur eshte sh i mire duhet pak bad boy
Kur eshte i keq, joo ku e ke tolerancen, xhentilesen
Kur i thua behet si them une; mos me bej te fortin.
kur i thua bej cte duash: duhet burri pak autoritar???

etj etj.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Une per vete i dua djemt e mire dhe te zgjuar ,e pak te sheqeresur. Ahahahaha
Mos u merz se ka me te ra totalisht ajo qe sdon ti . Kshu ndodh me shumicen .
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Femra:
Kur eshte sh i mire duhet pak bad boy
Kur eshte i keq, joo ku e ke tolerancen, xhentilesen
Kur i thua behet si them une; mos me bej te fortin.
kur i thua bej cte duash: duhet burri pak autoritar???

etj etj.
E dashke burrin qe te eger , shi shi . Ti je dhe e urt kshu neper tema cne kh fiksim kshu ty ..?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
E dashke burrin qe te eger , shi shi . Ti je dhe e urt kshu neper tema cne kh fiksim kshu ty ..?
Une shkruajta cfare duan femrat jo cfare dua une. Pra qe nuk merren vesht. Sido qe te jete burri rrijne e kerkojne te kunderten. Apo prap overdoze sot dhe nuk kupton cfare kam thene? ??
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Une shkruajta cfare duan femrat jo cfare dua une. Pra qe nuk merren vesht. Sido qe te jete burri rrijne e kerkojne te kunderten. Apo prap overdoze sot dhe nuk kupton cfare kam thene? ??
Jo jo sot jam shum me.mir se dje , dje isha ufff fortun . E di qe e kishe cfar duan femrat por meqe je femer tpyta ty ne tem . Burrat i dun per shpi i dalin baxhella , femrat dun burr te urt i del faqa zez (me keq se un ) ??? rradh her qe qellojn ciftet pa huqe ,
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jo jo sot jam shum me.mir se dje , dje isha ufff fortun . E di qe e kishe cfar duan femrat por meqe je femer tpyta ty ne tem . Burrat i dun per shpi i dalin baxhella , femrat dun burr te urt i del faqa zez (me keq se un ) ??? rradh her qe qellojn ciftet pa huqe ,
krejt ciftet kane huqe. dhe ne pergjithsi jane te kundert.

Meqe the per mua: Une e dua sic e kam marre. :)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
krejt ciftet kane huqe. dhe ne pergjithsi jane te kundert.

Meqe the per mua: Une e dua sic e kam marre. :)
Te paska ren telebingo e paske.gjet fiks.. kurse un timen e kam mar sic e dua , dhe un asaj i kam.qellu delja.e.zez..??
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
epo as te kqinjet si duam. :p
 
  • Haha
Reactions: D.

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Pse ekzistojne te miret?
Aman mos ua beni qejfin kot, se kaq duan kto dhe besojne vertet :p ?
E sigurte eshte qe egzistojne .Tani se ku jane,sdo ti japim ne te gatshem,lodhu pak😝
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Femra:
Kur eshte sh i mire duhet pak bad boy
Kur eshte i keq, joo ku e ke tolerancen, xhentilesen
Kur i thua behet si them une; mos me bej te fortin.
kur i thua bej cte duash: duhet burri pak autoritar???

etj etj.
Mania e njeriut,te kerkoj gjithmone ate qe se ka.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
me tu thyy zemra ne dyshhh. :(
Kur dhe tipi jot ,tipp i keqqqq. :p
Une kshu me kan thene...po njeri nuk afrohet, akoma spo merret vesh kjo gje 🤣🤣🤣
 
Top