Femrat nuk i duan djemte e mire.

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Nuk eshte zgjidhje, nuk osht e logjikeshme. Eshte irracionale ajo cfare sugjeron ore ila. Beje saber se do te takosh edhe femren e duhure. Vetem se pari bonu ti i duhuri per te!
Nuk do te thote qe nje femer nuk te pranon, ti urresh krejt femrat.
Sa bukur e ke thën 😊
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Sa qef I kam kto pergjithsimet lol
Un e dua soft ne zemer, hard ne krevat dhe te di te boj punet e shtepise 😂
Jo per gjo por kam nje ves te keq... Jam ajo qe punon me shum ore extra
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Pa shaka tani.
Gjithmonë kërkojmë të kundërtën, që të plotësohemi, gjë që nuk don të thotë që pala tjetër të jetë “i keq”, sado të mirë ta dimë veten. Është poashtu e vërtetë që kërkojmë sfida, kërkojmë ndryshime, por e keqja mbetet e keqe, gjë të cilën thellë brenda neve, askush nuk e dëshiron. Dikush e kupton, herët apo vonë.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Pa shaka tani.
Gjithmonë kërkojmë të kundërtën, që të plotësohemi, gjë që nuk don të thotë që pala tjetër të jetë “i keq”, sado të mirë ta dimë veten. Është poashtu e vërtetë që kërkojmë sfida, kërkojmë ndryshime, por e keqja mbetet e keqe, gjë të cilën thellë brenda neve, askush nuk e dëshiron. Dikush e kupton, herët apo vonë.
Prandaj s me do asnji mua ???
S duhet te jem kaq i mire , po s kam c bej ... nuk ndryshoj dot 😜
 

Çobani

Antarë i Respektuar
Se cfar meshkujsh duan apo marin femrat kjo eshte çeshtje per here tjeter.
Une nuk dua ta besoj se femrat duan te keqtrajtohen nga djemt e "kqinj"
Fundja jo te gjitha femrat jane njesoj, disa jane te ndjeshme, disa ekspresive e shume tipe te tjera te ndryshme. Qe te mos e zgjas me siç thote populli do gjeje tenxherja kapakun.
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Prandaj s me do asnji mua ???
S duhet te jem kaq i mire , po s kam c bej ... nuk ndryshoj dot 😜
Hiç mos ndrysho 🤗
Uroj të kesh një femër të mirë pranë, pa çka se fryhet miza me dhallë 😁
 
Top