Femrat nuk i duan djemte e mire.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Une kshu me kan thene...po njeri nuk afrohet, akoma spo merret vesh kjo gje 不不不
po duhet te zbutesh pak. :p
Beu poetttt,beuuu fjale embel,beuuu romantik,
duke i kap per veshi femrat,sa here bejne gabime dhe nuk sillen,apo pergjigjen mire!?
Epo ti qofsh. hahahahahahha
 

Hard Styler

鉊鉆鉊Rt迣
po duhet te zbutesh pak. :p
Beu poetttt,beuuu fjale embel,beuuu romantik,
duke i kap per veshi femrat,sa here bejne gabime dhe nuk sillen,apo pergjigjen mire!?
Epo ti qofsh. hahahahahahha
Epo kur njeriu gabon duhet tja tregoje dikush...une kshu kam qene edhe do jem...nuk di te shkruaj poezi, as te shkruaj fjale te embla...as romantik...ca eshte krim tani???不不

Thirre policin
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf n禱 FV.AL
Adm
hahahahahahahahahahha.
248631750_5044272342263856_3150923563924673503_n.jpg
 

Hard Styler

鉊鉆鉊Rt迣

Hard Styler

鉊鉆鉊Rt迣

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Nuk i duam djemte e mire?!

"Kjo eshte shpifje eee!! Ta dini! Ne duhemi dhe kjo pune ka marre fund!" .. apo ngatarrova teme . s'jemi te pallati 176
 

Hard Styler

鉊鉆鉊Rt迣

Loverboy

A pretty face can never trick me
I duan ata qe i kane syte e pisit xD
 

Monique

With or Without u
Sepse te tille e shperfaqin veten , tjeter cdalin
Pa ne per te mire i marrim fillimisht, pastaj e merr ferra uraten
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Deri ne kete moshe te jetes sime,mund te deklaroj me pergjegjsi te plote personale,qe ne jeten time u rrethova dhe u rrita dhe bashkejetova ,dhe ndava jeten time me djem te mire! E per te qene e sinqerte ,me te miret e botes per mua. :))
Prandaj une se vertetoj dot tezen qe ska djem te mire.
 

obani

Antar禱 i Respektuar
Eeee po prandaj sme dashkan vajzat mua se jam djal i mire.丹儭
Uuuu pika qe su bie vajza qe tjeter thoni e tjeter beni不
 

ilia spiro

An禱tar i ri
Vajzat e show bizit kerkojne kriminele ose drogmene, kur nuk i perfillillin politikanet, ose sheiket
Por edhe vajzat e zakonshme po shkojne drejt parase, qe djemte "e mire", nuk i fitojne me shumice
Djemve "te mire" u sugjeroj : larg femrave, si te doni megjithate, une u dola borxhit
 
Vajzat e show bizit kerkojne kriminele ose drogmene, kur nuk i perfillillin politikanet, ose sheiket
Por edhe vajzat e zakonshme po shkojne drejt parase, qe djemte "e mire", nuk i fitojne me shumice
Djemve "te mire" u sugjeroj : larg femrave, si te doni megjithate, une u dola borxhit
Nuk eshte zgjidhje, nuk osht e logjikeshme. Eshte irracionale ajo cfare sugjeron ore ila. Beje saber se do te takosh edhe femren e duhure. Vetem se pari bonu ti i duhuri per te!
Nuk do te thote qe nje femer nuk te pranon, ti urresh krejt femrat.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Varesisht nga edukimi i femres jane edhe kerkesat e saj.
Nje nder mendimet me te mira dhe te pjekura koheve te fundit ketu ne Fv.
Me behet qejfi qe te lexoj perseri ketyre aneve @C3nI .
 

Bebw

Staf n禱 FV.AL
S/M
Vajzat e show bizit kerkojne kriminele ose drogmene, kur nuk i perfillillin politikanet, ose sheiket
Por edhe vajzat e zakonshme po shkojne drejt parase, qe djemte "e mire", nuk i fitojne me shumice
Djemve "te mire" u sugjeroj : larg femrave, si te doni megjithate, une u dola borxhit
Sa kontradiktor禱 q禱 je ti 不
 

ilia spiro

An禱tar i ri
Nuk eshte zgjidhje, nuk osht e logjikeshme. Eshte irracionale ajo cfare sugjeron ore ila. Beje saber se do te takosh edhe femren e duhure. Vetem se pari bonu ti i duhuri per te!
Nuk do te thote qe nje femer nuk te pranon, ti urresh krejt femrat.
Jo nuk po urrej aspak, ato jane ne rregull me kohen, ju drejtova vetem nje pjese te djemve, qe jane "te mire"
nese do mundin le te gjejne vajza "te mira"
 
Top