Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
@Loverboy

Ooo Kreshnik! Selam bro! How are you? Hw u feeling today?:D
S'di pse sa here me kujtohesh ti automatikisht mendoj ne anglisht. Lol. Ndoshta se ju te Kosoves e keni pak merak me e miksu shqipen me anglisht, kinse pak si kullera a po din? :p
Po ti e ke hak, se je kulleri forumit. :D Vitet ikin po Kreshniku s'ka ndermend me dal prej trendi :D
Kujtime kryesisht kemi kete periudhe te vonshme te virtualitetit, pasi dikur thjesht te shikoja si personin qe dinte nga ana fetare, i zgjuar, qe nuk ja han qeni shkopin, por kaq. Nuk para kemi biseduar shume, thjesht 1 respekt reciprok per seriozitetin qe na karakterizonte. Me rikthimin ne FV, ti na ishe bo pak si me humoraxhi, me easy going person, dhe une si rob i humorit perhere, me pelqeu me shume ky version i joti ne fakt :)
Me vjen mire se sa here kemi komunikuar kane qene biseda me substance brenda, jo koti e ne ajer, por tema qe nepermjet bisedes edhe kemi mesuar dicka, edhe kemi marre e dhene keshilla. Na bashkojne shume elemente te jetes, si ana familjare, fetare, interesat por dhe sportiviteti me te cilat e shohim jeten! Ajo c;ka eshte me e rendesishmja eshte besimi i kultivuar me njeri tjetrin, dhe besimi eshte gje e rralle qe gjendet mes njerezve, sidomos ne virtualitet. Me plot gojen e them se je nje djale i cili ka cfare te jape, ka cfare te flase, ja di rendin gjerave, ka 2 cuna si drita, dhe nje perkushtim ndaj familjes dhe shoqerise se tij!
Jam e lumtur qe te njoha dhe mendoj se kur te na bije rruga Prishtine-Tirane ose anasjelltas do kemi mundesine te njihemi dhe ne realitet, pse jo bashke me familjet tona! :)
p.s. Ajo "cheeeseeeeeeeeee" ishte e papare ate dite dhe e kam akoma ne memorie, hahaha

Your sister in faith,
Soulmind
21.12.2021

Flm Soul , me pak fjale brenda ketyre rreshtave, ke thene shume nga ajo cfare kemi kaluar dhe ndare s'bashku pergjate ketyre viteve. Lus Zotin te zgjase kjo shoqeri e jona, e ne do shihemi kismet prej Zotit, heret apo vone. T'falenderoje perzemersisht per cdo gje, ne vecanti per kohen qe ma ke kushtuar per keto fjali :giggle:😇🤗

Say cheeeeeseee 😝
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Flm Soul , me pak fjale brenda ketyre rreshtave, ke thene shume nga ajo cfare kemi kaluar dhe ndare s'bashku pergjate ketyre viteve. Lus Zotin te zgjase kjo shoqeri e jona, e ne do shihemi kismet prej Zotit, heret apo vone. T'falenderoje perzemersisht per cdo gje, ne vecanti per kohen qe ma ke kushtuar per keto fjali :giggle:😇🤗

Say cheeeeeseee 😝

1STk.gif


hahahahahahah
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
@Xhelozi
Kjo është për ty 🤗
Më kujtohet kur jam regjistruar për herë të parë këtu.Kisha aq shumë sulme nga dyshimet se mos isha antare problematike sa 1 moment mendova të largohesha.Pastaj erdhe ti në privat,më pyete në jam antare e vjetër,dhe më kujtohet naiviteti im 🤣të zura be për vëllain (sikur e dije ti që kisha vëlla 🤣)
Ti më besove dhe më mbështete kundër çdo sulmi që mu bë.Të falenderojë shumë,dhe respektin që kam për ty do e kem gjithmonë.Je shumë djalë i mirë,je flori.Për Beban do jesh gjithmonë mik i mirë .Uroj që në jet të kesh vetëm të mira ,dhe në dasëm lol se kaloj Qershori dhe prap single.Nuk ma dëgjoj fjalën ai lart 🤣Xhan xhan daj 🤍
Ps: më tha mamita merr dajon me të mira se i ka rën telebingo 🤣.Pra daj ato paret që më takojn mua dhe mamitas mos na i mba po urgjent na i shpërnda🤪🤣.Dhe shiko ti presësh mamitas dhe mua 1 bilet në Dubai(çfarë kan ato të Përputhen më shm se ne 😌)se 1 motër dhe 1 mbes ke 🤣
Presim me padurim diskutimin tënd(thesin e babagjyshit) 😬
Po mu duke cik e urt e vogel e mir e kendshme e pafajshme fisk si ato qe te bien ne patatina prandaj 🤣🤗🤗🤗
Prap me kte dasmen ti aman 🙄 aq shum keni fillu me m than saqe po me ndjellni me verte 🤣

Lene se @Ledia Te mashtro me mi marr lekt se sdo me m'lan me.ik per angli prandaj 🤣🤣🤣
Po nese mi kerko keti atehere ti jap si dhurara nga BabaBushi jo babagjyshi 🤣🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@E3

-Hello! 😋
-C'po ben?
-Ja n'pune! 😂
-Ok, perktheje pak kte tekstin ne italisht.
Nderkohe Ora 1.00am 2.00am-3.00am

-Hi! Si te duket ky projekti?
-Mund t'besh me mire!😋

-Hello! Si t'duket meqe je arkitekte?
-super.
-opo ti asnjehere nuk ta prish qejfin!
😂

Ja keto jane zakonisht togfjalite tona ketu e 10 vite! :) Nuk mbyllen as me flm e as me Klm. 😂
Evi qe me mbronte per cdo foto timen qe vihej ndyshim. 😁 Si ka mundesi sjellin foto t'ishujve te Tajlandes, Singaporit,Malajzise ne forum. Po vec Evi e dinte ne fillim se ku jetonte Solka 😂😂Evi qe para se t'pyeste si je o Solke pyeste si e kam mbesen 😂Qe me surprizove me ate mesazhin mbi temen: Une jam muslimane; qe me ftove ne staf, qe the do te jap fanellen time vetem prano. Qe vizatonim dhe temen e artit e kishim te personalizuar.Qe vitet iken, ne na njohu fotomania dhr pasioni per foton, por pa e kuptuar u rritem e kapem 30ten 😅 dhe per cudi nuk prishem 1 here qejf me njeri tjetrin. Per mua nuk eshte cudi xhanem, por per ty qe je nga Vlora po! 😅
E kshu kshu ti Evi sic po thoje dmth, qe s'na the asngje ne fakt.😅 Se te kam taguar me kohe por perfundova une duke te lene ty kujtim.
Akoma ne zyre je mo? Duke u maree marre me zbukurimet e Vitit Ri?! 😂

From Soul,
21.12.2021
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind ste lejm na te ankohesh kshuqe jepi ?

@Xhelozi

🖐Hello Mister forumi, qe na qenke dhe poet i heshtur per me teper! Talent i pazbuluuaaar!:cool:

Te erdhi radha dhe ty tani^_^


E di ca po mendoja 1 dite? Ne fakt kisha 1 mbledhje me disa studente tjere te akademise . Edhe duke u prezantuar nja 3 goca ishin nga Kuksi. Kur thane nga Kuksi, m'u kujtove ti dhe u them: "Sh mire". Pse thane ato: "nga Kuksi je?" - Jo- u them- por kam 1 te njohur andej. 😅

Aty pastaj mendova me vete: Robi i mire lene gjurme kudo ku te jete, qofte perballe, por edhe qofte pas ca germash qe vetem lexohen ne kompjuter. Edhe ti me kaq sa kemi komunikuar e njohur ketu nuk ke bere gje tjeter vecse ke percjelle respekt dhe vlere te vetes tende.😇

I perket brezit te ri, dhe une kryesisht kujtimet dhe njohjet me te shumta i kam me ata qe u loguan ne FV para 10 vitesh. 😄 Keto 5 vitet e fundit kam qene vizitore jo e shpeshte e forumit. Por, ndonese shume rralle hyja perhere me binte ne sy 1-nickname yt (qe s’me ka pelqy ndonjehere) dhe 2- Ti vete qe jepje “like” cdo posti qe beja ose ndonje citim tek tuk plot humor. Edhe jam e sigurte qe do kem thene dhe asokohe: “Lum forumi qe ka 1 djale kaq te sjellshem e me buon sens si Xhelozi.”☺️

Me kthimin ne Shqiperi, mua m’u shtuan angazhimet dhe puna naten u be zakon serish! ^_^ Kur lodhesha, per shkeputje e dija qe ne forum do jete ndonje me shkemby noj batute a shaka. Ndodhi qe ishe ti!🤭

Me eshte fiksuar 1 nate po pregatisja temen e 1 konference plus dhe perkthimin e 1 artikulli shume te veshtire. Pyeta ne forum me shaka kush me ndihmon? [^_^] tha: “po ti kaq vone thua?” Haha. Ti mire qe u ofrove me ndihmu, por ke ndejt deri 2-3 me editimin e atij tekstit. 😅 Ene ate ndihme (ndonese une e redaktova prap vete nga fillimi, ) s’kam me e harru asiheeeer! 😁 Eh, ja kaq do robi shkrete! 🤗

Pastaj, une shtova aktivizimin, @ZHIGO -s ju shtu inati, @Endrra -s batutat, @Arfenilla -s filloi t’i mbaronte helmi, edhe perfundonim cdo darke ne profile. 😂(une normalisht isha dirigjenti, Lol)

E keshtu keshtu! Sic po thoja dmth, (qe do ta them tani): Je nje cun Flori! Njeri i te mires, i virtytit, i te bukures!

Kukesi ndihet i nderuar qe te ka “bir" te tijin,😄 forumi ndihet i nderuar qe te ka Stafist te tijin! 😁 Soli qe te ka shok te sajin!🙂 Edhe pse ne kornizat e virtualitetit, por po kalojme 1 kohe te mire te dites edhe ketu! 😊

A ta lej me kaq tani? Se elbete ene duhet me punu nga pak!

🤗🤗🤗

From Soul with Love,
28.12.2021
 
Redaktimi i fundit:

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
@Xhelozi

🖐Hello Mister forumi, qe na qenke dhe poet i heshtur per me teper! Talent i pazbuluuaaar!:cool:

Te erdhi radha dhe ty tani^_^


E di ca po mendoja 1 dite? Ne fakt kisha 1 mbledhje me disa studente tjere te akademise . Edhe duke u prezantuar nja 3 goca ishin nga Kuksi. Kur thane nga Kuksi, m'u kujtove ti dhe u them: "Sh mire". Pse thane ato: "nga Kuksi je?" - Jo- u them- por kam 1 te njohur andej. 😅

Aty pastaj mendova me vete: Robi i mire lene gjurme kudo ku te jete, qofte perballe, por edhe qofte pas ca germash qe vetem lexohen ne kompjuter. Edhe ti me kaq sa kemi komunikuar e njohur ketu nuk ke bere gje tjeter vecse ke percjelle respekt dhe vlere te vetes tende.😇

I perket brezit te ri, dhe une kryesisht kujtimet dhe njohjet me te shumta i kam me ata qe u loguan ne FV para 10 vitesh. 😄 Keto 5 vitet e fundit kam qene vizitore jo e shpeshte e forumit. Por, ndonese shume rralle hyja perhere me binte ne sy 1-nickname yt (qe s’me ka pelqy ndonjehere) dhe 2- Ti vete qe jepje “like” cdo posti qe beja ose ndonje citim tek tuk plot humor. Edhe jam e sigurte qe do kem thene dhe asokohe: “Lum forumi qe ka 1 djale kaq te sjellshem e me buon sens si Xhelozi.”☺️

Me kthimin ne Shqiperi, mua m’u shtuan angazhimet dhe puna naten u be zakon serish! ^_^ Kur lodhesha, per shkeputje e dija qe ne forum do jete ndonje me shkemby noj batute a shaka. Ndodhi qe ishe ti!🤭

Me eshte fiksuar 1 nate po pregatisja temen e 1 konference plus dhe perkthimin e 1 artikulli shume te veshtire. Pyeta ne forum me shaka kush me ndihmon? @%^.^ tha: “po ti kaq vone thua?” Haha. Ti mire qe u ofrove me ndihmu, por ke ndejt deri 2-3 me editimin e atij tekstit. 😅 Ene ate ndihme (ndonese une e redaktova prap vete nga fillimi, ) s’kam me e harru asiheeeer! 😁 Eh, ja kaq do robi shkrete! 🤗

Pastaj, une shtova aktivizimin, @ZHIGO -s ju shtu inati, @Endrra -s batutat, @Arfenilla -s filloi t’i mbaronte helmi, edhe perfundonim cdo darke ne profile. 😂(une normalisht isha dirigjenti, Lol)

E keshtu keshtu! Sic po thoja dmth, (qe do ta them tani): Je nje cun Flori! Njeri i te mires, i virtytit, i te bukures!

Kukesi ndihet i nderuar qe te ka “bir" te tijin,😄 forumi ndihet i nderuar qe te ka Stafist te tijin! 😁 Soli qe te ka shok te sajin!🙂 Edhe pse ne kornizat e virtualitetit, por po kalojme 1 kohe te mire te dites edhe ketu! 😊

A ta lej me kaq tani? Se elbete ene duhet me punu nga pak!

🤗🤗🤗

From Soul with Love,
28.12.2021
Na mallengjeve me kte post 🥺😎

Nuk esht se shprehem shum se kshu kam tipin ama je me te vertete super njeri qe cdokush don te ishte ne shoqeri me ty . Je nje njeri i mrekullueshemn🤗🤗🤗🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind si ke qen ti, u bom per mall 😂
Erdhi dhe radha per t'iu pergjigj Tag-ut @ZHIGO!

Kam pershtypjen se do me duhet te mendohem goxha keshtuqe po te marr me vete ne kete udhetim dekador...

Eshte dita e fundit e vitit, jo pa qellim. Por, arsyeja dihet (miqesia e pare ne FV) por s'po theksoj shume e na merzitet @Arfenilla kot lool

Ne fakt te gjithe e kane 1 shoqeri femijerie, me te cilen/cilin rriten, rrezohen, vrasin gjunjet, ndajne buken dhe kur rriten i kujtojne me nostalgji ato kujtime. Edhe pse koha apo vendi mund t’i ndaje fizikisht jane ato kujtime qe i mbajne te bashkuar. Dhe jam e tille. Sido te vije jeta, edhe kur ndahem keqaz me njerezit prap, kapem tek disa kujtime te bukura dhe mbahem aty perhere!

Ne rastin tone, ne keto kujtime i ndertuam ne forum. Ketu nuk i referohem vetem batutateve hidh e prit , por dhe kur sajonim sikur kemi qene shoke qe femije. Dhe duke i perseritur neper tema, me duket sikur kemi qene vertet qe kalamaj. Lol.

Mbaj mend kur shkrova njehere me shaka n’publik se: “ti kopjoje tek une detyrat te shkolla e kuqe,” (meqe te dy asokohe jetonim ne zonen e "pazarit") filluan duke me pyet: " o Sol a me verte e njeh zhigon qe femije? " Dhe t’mendosh qe as nuk e dinim kush ishim. lool

Po para kesaj ka qene mania jote me u nderru emrat te gjitheve. Haha.
Me mua e nise me Arç. Pastaj missessiknoweverything, ndonjehere I., derisa ngele tek Soli. Sec me kishe shkruar dhe Solke para ca ditesh, por nuk quhet se jena Tironsa, jo vlonjate. Lol
Gjate kohes qe me thirrje “arç” ka qene ajo periudha ku me shume debatonim dhe kendveshtrimet tona ishin 360° te ndryshme Ishte koha kur te thoja: "Ti shkruan lemsh e mezi kuptohesh". Ne fakt nje lemsh i vertete ke qene. "I bije konit e konit ene hec e merre vesh ça ke dash me thone ti" Ene ti gjasme sikur e kishe kuptuar cfare kisha thene une, e myllje me lezet:" Ne fakt e kuptoj pse mendon keshtu" gjasme tinaa. Asgje s’kishe marre vesh. Lol

Per hir te vertetes, qe kur t’kam lexu nickname per here te pare ne FV s’me ke pelqy fareee po fare por, do ti? Dole rob i mire. S’kane thone kot joo: "mos e gjyko librin nga kapaku."
Fat i madh i joni qe dikur ishim rinia e FV-se. (kemi qene dhe ne 20 vjec dikur) Dhe te medhenjt (ca kane qene kta 1 brez siper nesh me @Love, me @Endrra , e nja 2-3 tjere se do na akuzojne pse i permendim), na mbanin me hater lool

Nje dite m’u kujtu ajo vidio qe kishe bere ne Afrike per ditelindjen. Ne fakt ishte hera e pare dhe e fundit (t’pakten deri tani-se pale ve ndonjera doren ne zemer e na be noj surprize😅) qe me bente dikush dhurate nga FV. Akoma me dhimbsen ato punonjesit qe gezonin se do pinin coca -cola nqs do kendonin kengen: "Happy birthday Soul". ( dhe nje sekret: e di qe e kishe vene bast me Endrren asokohe dhe i ke thene qe do te ta kaloj tek urimi. Keshtuqe ka nje pikepyetje te madhe nese e bere me fitu bastin apo per mu, por e kalooojme! hahahaha)

Ok. Pjesa e fundit tani se u lodha duke type.🤥 Plus pak serioze, ene ta deshmojme se dime dhe ne Piter pan-at e Sailor moon-at te rritemi!🤗

Sic po te thoja qe nga fillimi, se fundja te gjitha keto grimcat lart tek tuk, kete deshmojne:
"Sido qe te vije jeta, ke qene e je nje mik shume i mire per mua. Per dike shoqeri germash, per ne shoqeri qe u ndertua mbi respektin dhe dashamiresine. Une nuk them kurre " Forever friends, apo BFF" sepse nuk besoj tek e perhershmja nqs Zoti ka vendosur te kunderten, por e lus Ate, qe kesaj shoqerie te sinqerte t’i jape jetegjatesi dhe na befte sebeb per te miren e njeri tjetrit."
Te uroj cdo te mire, me i mire u befsh gjate sfidave apo situatave ne rruget e jetes!

.........................
Mbaroi.
Kaq ishte!
Gezuar!
Byeeeeeeeeeeeee!
Peace Out Goodbye GIF by NETFLIX

🤗
 
Redaktimi i fundit:

Endrra

VIP
V.I.P
Erdhi dhe radha per t'iu pergjigj Tag-ut @ZHIGO!

Kam pershtypjen se do me duhet te mendohem goxha keshtuqe po te marr me vete ne kete udhetim dekador...

Eshte dita e fundit e vitit, jo pa qellim. Por, arsyeja dihet (miqesia e pare ne FV) por s'po theksoj shume e na merzitet @Arfenilla kot lool

Ne fakt te gjithe e kane 1 shoqeri femijerie, me te cilen/cilin rriten, rrezohen, vrasin gjunjet, ndajne buken dhe kur rriten i kujtojne me nostalgji ato kujtime. Edhe pse koha apo vendi mund t’i ndaje fizikisht jane ato kujtime qe i mbajne te bashkuar. Dhe jam e tille. Sido te vije jeta, edhe kur ndahem keqaz me njerezit prap, kapem tek disa kujtime te bukura dhe mbahem aty perhere!

Ne rastin tone, ne keto kujtime i ndertuam ne forum. Ketu nuk i referohem vetem batutateve hidh e prit , por dhe kur sajonim sikur kemi qene shoke qe femije. Dhe duke i perseritur neper tema, me duket sikur kemi qene vertet qe kalamaj. Lol.

Mbaj mend kur shkrova njehere me shaka n’publik se: “ti kopjoje tek une detyrat te shkolla e kuqe,” (meqe te dy asokohe jetonim ne zonen e "pazarit") filluan duke me pyet: " o Sol a me verte e njeh zhigon qe femije? " Dhe t’mendosh qe as nuk e dinim kush ishim. lool

Po para kesaj ka qene mania jote me u nderru emrat te gjitheve. Haha.
Me mua e nise me Arç. Pastaj missessiknoweverything, ndonjehere I., derisa ngele tek Soli. Sec me kishe shkruar dhe Solke para ca ditesh, por nuk quhet se jena Tironsa, jo vlonjate. Lol
Gjate kohes qe me thirrje “arç” ka qene ajo periudha ku me shume debatonim dhe kendveshtrimet tona ishin 360° te ndryshme Ishte koha kur te thoja: "Ti shkruan lemsh e mezi kuptohesh". Ne fakt nje lemsh i vertete ke qene. "I bije konit e konit ene hec e merre vesh ça ke dash me thone ti" Ene ti gjasme sikur e kishe kuptuar cfare kisha thene une, e myllje me lezet:" Ne fakt e kuptoj pse mendon keshtu" gjasme tinaa. Asgje s’kishe marre vesh. Lol

Per hir te vertetes, qe kur t’kam lexu nickname per here te pare ne FV s’me ke pelqy fareee po fare por, do ti? Dole rob i mire. S’kane thone kot joo: "mos e gjyko librin nga kapaku."
Fat i madh i joni qe dikur ishim rinia e FV-se. (kemi qene dhe ne 20 vjec dikur) Dhe te medhenjt (ca kane qene kta 1 brez siper nesh me @Love, me @Endrra , e nja 2-3 tjere se do na akuzojne pse i permendim), na mbanin me hater lool

Nje dite m’u kujtu ajo vidio qe kishe bere ne Afrike per ditelindjen. Ne fakt ishte hera e pare dhe e fundit (t’pakten deri tani-se pale ve ndonjera doren ne zemer e na be noj surprize😅) qe me bente dikush dhurate nga FV. Akoma me dhimbsen ato punonjesit qe gezonin se do pinin coca -cola nqs do kendonin kengen: "Happy birthday Soul".

Ok. Pjesa e fundit tani se u lodha duke type.🤥 Plus pak serioze, ene ta deshmojme se dime dhe ne Piter pan-at e Sailor moon-at te rritemi!🤗

Sic po te thoja qe nga fillimi, se fundja te gjitha keto grimcat lart tek tuk, kete deshmojne:
"Sido qe te vije jeta, ke qene e je nje mik shume i mire per mua. Per dike shoqeri germash, per ne shoqeri qe u ndertua mbi respektin dhe dashamiresine. Une nuk them kurre " Forever friends, apo BFF" sepse nuk besoj tek e perhershmja nqs Zoti ka vendosur te kunderten, por e lus Ate, qe kesaj shoqerie te sinqerte t’i jape jetegjatesi dhe na befte sebeb per te miren e njeri tjetrit."
Te uroj cdo te mire, me i mire u befsh gjate sfidave apo situatave ne rruget e jetes!

.........................
Mbaroi.
Kaq ishte!
Gezuar!
Byeeeeeeeeeeeee!
Peace Out Goodbye GIF by NETFLIX

🤗
Sa fmi te squt keni qene .. e hanit buken me sheqer me shkopinj sushi 🍣 😌
Oj ti ..ste kam mbajt me hater ty se ske pas nevoje.. kurse ketij qe i ke kushtu dy germa qe boll i ka ... gjithmone i bija .. sidomos nga nicku qe u hapte ne fv a thu ka cliru Tironen vetem 😝

Konit, konit ala se kam kuptu ca dmth 😏

Gezuar rinija e dikurshme .. flm Soli qe na kujton kohet e purpurta 😘
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sa fmi te squt keni qene .. e hanit buken me sheqer me shkopinj sushi 🍣 😌
Oj ti ..ste kam mbajt me hater ty se ske pas nevoje.. kurse ketij qe i ke kushtu dy germa qe boll i ka ... gjithmone i bija .. sidomos nga nicku qe u hapte ne fv a thu ka cliru Tironen vetem 😝

Konit, konit ala se kam kuptu ca dmth 😏

Gezuar rinija e dikurshme .. flm Soli qe na kujton kohet e purpurta 😘

I bie nga cepi, larg e larg.. Dmth i bi rrotull e rrotull muhabetit dhe s'u kuptonte thelbi. hahaha.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une dua 1 kujtim nga Mogli! Dua te me ktheje pak borxhin e tag-ut! :D
@Hasbulla

Dhe nje nga simpatikja ime @Yara
 
@Soulmind
Gjithmone e ndjekja ne komente dhe me pelqenin komentet qe beje por asnjehere nuk te beja quote sepse 1-hyje rralle 2-me dukej sikur nuk doje te kisha koefidenca komentesh me njerzit e ri pas bashkimit forumeve….kohet e fundit njoha 1 soulmind qe e mbajti ritmin e komenteve te zgjuara por supriza ishte qe me soulin kemi bere shume shaka te bukura dhe kam qene shume i gezuar nga menyra e komunikimit me soulin dhe te falenderoj per menyren se si je sjell me mu dhe respektin qe mke dhene duke e cilesu here pas here neper komente …flm shume soul 🙏🙏
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind
Gjithmone e ndjekja ne komente dhe me pelqenin komentet qe beje por asnjehere nuk te beja quote sepse 1-hyje rralle 2-me dukej sikur nuk doje te kisha koefidenca komentesh me njerzit e ri pas bashkimit forumeve….kohet e fundit njoha 1 soulmind qe e mbajti ritmin e komenteve te zgjuara por supriza ishte qe me soulin kemi bere shume shaka te bukura dhe kam qene shume i gezuar nga menyra e komunikimit me soulin dhe te falenderoj per menyren se si je sjell me mu dhe respektin qe mke dhene duke e cilesu here pas here neper komente …flm shume soul 🙏🙏
Ke te drejte Mogli.
Ne fakt pas bashkimit nuk kisha idene e asnjerit nga ju te rinjte. Edhe pse ju lexoja nuk ju fiksoja dot pasi dhe s'i jepja rendesi. Ndoshta me duhej kohe tju njihja. :) Por me njohjen ndaj jush dhe dashamiresia qe me jepnit me rikthyet serish deshiren per te qene pjese forumit!

Keshtuqe, jeni ju pa eshte dhe Souli!
😊
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Une dua 1 kujtim nga Mogli! Dua te me ktheje pak borxhin e tag-ut! :D
@Hasbulla

Dhe nje nga simpatikja ime @Yara
Nese te them qe e vetmja fjale e deshire qe kam eshte qe nje dite te takohemi a vlen?! (Per momentin kjo ,sikur me kane qelluar me shapke ne koke sot🙄)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nese te them qe e vetmja fjale e deshire qe kam eshte qe nje dite te takohemi a vlen?! (Per momentin kjo ,sikur me kane qelluar me shapke ne koke sot🙄)
Oh... 😢
You made my night!
Kaq!
 
@Yara
Kujtimet me se shumti i kam kur kishe nick ivy…mbaj mend qe fillimet e komenteve me ty ishin nga @Imp4cT kur behej shakaja e britishit ….kujtimi me i bukur i joni ishte kur kemi qene cift jave dhe u mesonim ktyre se ca eshte dashuria 😋 ivy eshte e zgjuar gazmore dhe hot 🥵😋🤣 puc ivy 🥰
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sa teme e bukur eshte kjo! :)
Kur te merr malli per anetaret vjen dhe lexon ketu kujtimet!

@Lauri vec ty s'te paskam bere tag nga anetaret e vjeter ne fakt 😁
 
Redaktimi i fundit:

Desa

Felix Culpa
S/M
@Desa dhe nga ty dhe boçe @Endrra dua 😌


Disa njerëz mendojnë se miqësia është forma tjetër e dashurisë; për më tepër, konsiderohet se kjo lloj marrëdhënie është edhe më e pastër, sepse nuk ka të bëjë me pasion, por ka të bëjë me mirëkuptim, ndihmë, respekt reciprok dhe mbështetje. Miqtë na e shtojnë lumturinë, vetëm duke qëndruar në jetën tonë. Dhe kjo mjafton për të qenë mirënjohës. Aq më shumë një frymëzim për të të thënë: Të dua Mike”.

Pas shumë vite, do shikoj prapa dhe do të kujtoj se, ti ishe ai person që transformonte disa nga çastet më të erëta - në buzëqeshje.
Faleminderit ❤️🙏
 

Lauri

Anunnak
Sa teme e bukur eshte kjo! :)
Kur te merr malli per anetaret vjen dhe lexon ketu kujtimet!

@Lauri vec ty s'te paskam bere tag nga anetaret e vjeter ne fakt 😁
@Lauri ,se te ajo tema tjatër të skadoi afati 🤣
..eee goca..🙈 sipër jush janë edhe disa të tjera që duan t'më hapin bllokun e kujtimeve 🙈
Kujtimet i kam nën Kafkën time....nuk dalin kaq lehtë kshu në ajër 🤷
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
..eee goca..🙈 sipër jush janë edhe disa të tjera që duan t'më hapin bllokun e kujtimeve 🙈
Kujtimet i kam nën Kafkën time....nuk dalin kaq lehtë kshu në ajër 🤷
Pune e madhe. Une meqe kisha taguar gjithe forumin, thash te tag-oj e Laurin se mos i ngel qejfi kot :p loollool

Me vjen mire qe tagimet i kam mbyll me 2021-shin. Mund te jete dhe 1 emer ne 2022 por e di qe s'do pranoje te leje kujtim kshuqe po ja kursej vetes 😁
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Disa njerëz mendojnë se miqësia është forma tjetër e dashurisë; për më tepër, konsiderohet se kjo lloj marrëdhënie është edhe më e pastër, sepse nuk ka të bëjë me pasion, por ka të bëjë me mirëkuptim, ndihmë, respekt reciprok dhe mbështetje. Miqtë na e shtojnë lumturinë, vetëm duke qëndruar në jetën tonë. Dhe kjo mjafton për të qenë mirënjohës. Aq më shumë një frymëzim për të të thënë: Të dua Mike”.

Pas shumë vite, do shikoj prapa dhe do të kujtoj se, ti ishe ai person që transformonte disa nga çastet më të erëta - në buzëqeshje.
Faleminderit ❤️🙏
Des 🥰 faleminderit shumë për këto fjalë ❤
Je thesar 🤍❤
Të kam vlerësuar gjithmonë për vlerat që ke si person


Ja disa vargje për ty

Ka gurë të çmuar që ndriçojnë
Dhe lidhin shumë miqësi
Ti je ajo perla e veçant
Që dhuron pa mas mirësi
Je modeste dhe e dashur
Gjithmonë fjalë pak
Në çdo veprim je e matur
I bën njerëzit të ndihen me fat
Me fat që kan pranë
Një mike si ti
E bukur dhe fisnike
Ti je dashuri ❤

Nga Beba për të mirën @Desa 🤍❤
 

Endrra

VIP
V.I.P
@Hilarious ka personalitete qe lindin e pasurohen duke u rritur.
Tek ty pervec bukurise klasike qe te ka fal Zoti , e ke rrumbullakos me ate bukurine shpirterore .
Nese ka nje Benjamin button ne forme femre kjo do ishe ti , duke ju referuar karakterit tend.
E dua femine ne ty, te mbeshtjelle me nje zgjursi te llogjikshme, shprehese dhe percaktuese per cfare mendon dhe idete qe mbron.
Ti je ai personi qe do e kerkoja ne mes te Turmes me njerez.. duke me stampuar nje buzeqeshje ne fytyre ,,, vetem ideja qe te takova.
Pa te njohur e pa te takuar realisht..ti padyshim ja ai tipi i shoqes qe do e takoje edhe pas dekadash dhe do ja nisje bga e para sikur ska kaluar asnje dite nga takimi i fundit.

Per njerez si ty te merr malli edhe kur je present.
Te perqafoj bella anima 😘
 
Top