Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nder vite kam njohur dhe kam bere miq ketu!! :))
Shume nga ata nuk jane me aktiv!
Ka mjafte e tani qe i vlersoj,dhe e dine mjafte mire nga qendrimi im ndaj tyre!
Per sa i perket bllokut apo kujtimeve,me sinqeritet s`kam mbajtur kurre qofte dhe nje faqe ditari,prandaj s`jam e mire as ne lenjen e shenimeve te tilla!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Cfare teme e mir ,e pasni kthy ne letra mbeturinash?

@Soulmind bravo per idet brilante si cdo here..
Un do kthehem me shkrim dedikuar atyre se lan gjurm ne miqesin time ktu?
 
Une doja @Marla -n pas monit por kjo nuk ma qenka available! ?

E dashur @Soulmind,

Deshiroj te shpreh shume fjale per ty, por e di qe nuk do mjaftojne asnjehere te te pershkruaj se cfare njeriu pozitiv dhe sa shume miresi ke per vete dhe per ata qe te rrethojne ty.

E di qe miqesia jone forumore nuk ka qene gjithmone si tani kaq e cilter dhe me humor. Kemi pasur dhe ne dikur momente jo perfekte, dhe me debate te ashpra dhe me vjen keq qe jam sjelle aq siperfaqesore dhe te kam merzitur pa dashur. Miqesia jone do te thote shume per mua, dhe shpresoj te konkretizohet ne miqesi reale pertej germave dhe distances se fibrave optike te internetit.
Ti je njeri special, nje shoqe e dashur, nje nene e perkushtuar, nje grua e forte,e talentuar, kreative e sjellshme dhe e bukur.

Faleminderit qe je pjese e jetes sime, faleminderit qe me ben te jem nje shoqe e mire dhe te sillem mire.

Te dua shume!

Me shume dashuri
Marla
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
E dashur @Soulmind,

Deshiroj te shpreh shume fjale per ty, por e di qe nuk do mjaftojne asnjehere te te pershkruaj se cfare njeriu pozitiv dhe sa shume miresi ke per vete dhe per ata qe te rrethojne ty.

E di qe miqesia jone forumore nuk ka qene gjithmone si tani kaq e cilter dhe me humor. Kemi pasur dhe ne dikur momente jo perfekte, dhe me debate te ashpra dhe me vjen keq qe jam sjelle aq siperfaqesore dhe te kam merzitur pa dashur. Miqesia jone do te thote shume per mua, dhe shpresoj te konkretizohet ne miqesi reale pertej germave dhe distances se fibrave optike te internetit.
Ti je njeri special, nje shoqe e dashur, nje nene e perkushtuar, nje grua e forte,e talentuar, kreative e sjellshme dhe e bukur.

Faleminderit qe je pjese e jetes sime, faleminderit qe me ben te jem nje shoqe e mire dhe te sillem mire.

Te dua shume!

Me shume dashuri
Marla
Ua Marle m'dolen lot ne zyre!? per Zotin!
Perqaputhje ❤!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
eh oh pukuuu. :love::love::love: agapi mouu,shkruj gjona te bukura per aqgapin tat!
Ecc @Punk1 !
 

Monique

With or Without u
Ohhh sa teme e bukur
Ne fakt kte bllokun e benim kur ndaheshim
Do ndahemi gje?

Ps: edhe une ndihem e nderuar qe kam nje mike te vyer si ty ne rrethin tim miqesor
Love u ???
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Teme e bukur!

Atehere ne kohen time kto kujtimet u linin ne forme humori nese sgabohem :d
Po e nis me nje qe me kujtohet ishalla se bej lemsh ?
Je e bukur si Madona hije te kane pantellonat hahaha
Kane qene dhe ca tjera, ja neser do e kerkoj dhe une kte bllokun dhe shpresoj ta gjej.

Mgjth e nisa ne forme shakaje dhe po e mbaroj ne seriozitet.
Meqe me kishte bere tag @Soulmind atehere kjo vlen per ty.

@Soulmind kemi pak kohe qe njihemi nepermjet germave dhe komentet tona ne cdo teme kane qene me pozitivitet, deri sot skemi pas kundershtime ne mendime dhe uroj mos tna ndodhe, se e di qe do fitosh :p
Ca njerez njihen edhe nepermjet germave ose neve na duket ashtu.
Soul ti dukesh njeri i paster dhe me zemer te madhe. Je nje person qe shfaq dashuri per cdokend qe te rrethon dhe e perkushtueshme ndaj personave te zemres.
Femer e forte dhe punetore.

Shume dashuri per ty :**


@NeVertiti dua nje kujtim nga ty :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ohhh sa teme e bukur
Ne fakt kte bllokun e benim kur ndaheshim
Do ndahemi gje?

Ps: edhe une ndihem e nderuar qe kam nje mike te vyer si ty ne rrethin tim miqesor
Love u ???
Ashtu ka qene. Por une ne fakultet/master dhe tani ne phd madje ? ua kam dhene dhe disa personave ne vite te ndryshem.
e kam si thesar ku kam mbledh miqt me te mire ne ate bllok nga shume vende ?

p.s.❤
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Dua nje kujtim nga @Arfenilla

Nderkohe te pregatiten e ca te tjere se po jua vonoj tagun qe te mendoheni ?????????
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@NGU vajza me shpirtin e paster dhe me personalitet! :))
Trendy dhe bukuroshe si lulja e majit!
Do e kujtoj gjate besueshmerine tende te prere dhe te drejte per drejte ndaj meje!!
Nga ato karaktere qe do i japi shume shoqerise dhe ambjentit , aty ku ti do hapesh krahet e dijes tende!!
Te dua shume o lule qershie! ?

1631701665202.png
 
E dashur @Vajza,

Une qe po te shkruaj jam Marla. Po po ajo Marla e forumit qe jemi "zene" dhe jemi puthur shpesh here ne virtualitet.
Edhe pse do te duket e pabesueshme doja te te thoja edhe nese sta ka thene dikush para meje, dua ta dish qe je femer me shume kurajo dhe teper speciale ne syte e mi pavarsisht nga ajo qe shkruan duket "careless". Nga cfare kam kuptuar une per ty eshte se ditet e tua jane te mbushura me perkujdesje per te tjeret por do te lutesha qe duke filluar nga neser te fillosh diten duke menduar per deshirat dhe endrrat e tua perpos atyre qe ti ke perkujdesje te perhershme. Qe te japesh nga vetja per te tjeret nuk do te thote gjithmone te sakrifikosh veten. Jepi mundesi vetes tende te shijosh ate qe zemra dhe shpirti yt do. Dua te kujtosh qe dielli shkelqen gjithmone mbas cdo stuhie. Beso gjithmone tek vetja jote, dhe mos harro ti mbash syte gjithmone nga qielli, dhe shpresen ne zemren tende.

Te kam xhan!

Me dashuri,
Marla
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@NeVertiti qa kujtimi do na lësh ?
Haj Xhelooo. :p
E nisim me nje Frenge,kohe kur kalonim pjalzimet e njohjes sone .hahaharam ne dashurine e shoqerise sone sigurisht me nje Greke. :love:


dhe beme thenien tone te perjetshme mesim-dhenese. :p
Tre muskutjeret. ahahhahahahahaha.

Xheloo,ti e din qe Nevi te don fort!! ???
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Haj Xhelooo. :p
E nisim me nje Frenge,kohe kur kalonim pjalzimet e njohjes sone .hahaharam ne dashurine e shoqerise sone sigurisht me nje Greke. :love:


dhe beme thenien tone te perjetshme mesim-dhenese. :p
Tre muskutjeret. ahahhahahahahaha.

Xheloo,ti e din qe Nevi te don fort!! ???

Hajjj nevo ??
Ehe ashu esht dhe pse nuk i kuptoj tekstet frenge dhe greke por qe si melodi na pelqente ?prandaj po t'pershendes dhe un me dy tjeraNe fakt ishte mesim-dhenese por eshte gje e mire kur nuk e ke me neper kembe sepse 3 Muskutjeter do ishin ende ne funksion ???

Tdu fort ene un ???
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Marla

Marl,
Kur ti dhe Moni erdhet si uragan ne kete forum, i prishet goxha ujrat! Nuk e mohoj qe ne nenvetedije(pa e shprehur) dhe mund te kem paragjykuar, "c'qenkan keto keshtu me keto sjellje te zhurmta", Nga ana tjeter dije se je e Vetmja anetare me te cilen kam patur "debate" te forta por kurre me hatermbetje! E vetmja arsye per kete nuk ka qene gje tjeter, vecse inteligjenca jote, gje te cilen e kam vene ne dukje qe ne njohjen tone ne fillim.
E dija se pavarsisht mosdakordesimit, (sidomos gjate kohes ne staff) ti ne vetvete e kuptoje si ishte e verteta dhe insistimi behej thjesht per kokefortesi!

Me pelqen karakteri i forte qe ke, bota e gjitheanshme, kultura e gjere e dijes dhe aftesia per te kuptuar pertej fasades te cdokujt. Nese ka 3-4 persona qe une i marr si reference ne disa aspekte nga FV, dhe me bejne te kuptoj se edhe virtualiteti ka nivel e nuk eshte gabim per t'u loguar, nje prej tyre je ti!

Uroj nje dite ta pijme ate kafen qe kemi folur, dhe pse jo te jete pikenisje per bashkepunime ne te ardhmen!

From Soul with love!

Shtator 15, 2021
 
@Marla

Marl,
Kur ti dhe Moni erdhet si uragan ne kete forum, i prishet goxha ujrat! Nuk e mohoj qe ne nenvetedije(pa e shprehur) dhe mund te kem paragjykuar, "c'qenkan keto keshtu me keto sjellje te zhurmta", Nga ana tjeter dije se je e Vetmja anetare me te cilen kam patur "debate" te forta por kurre me hatermbetje! E vetmja arsye per kete nuk ka qene gje tjeter, vecse inteligjenca jote, gje te cilen e kam vene ne dukje qe ne njohjen tone ne fillim.
E dija se pavarsisht mosdakordesimit, (sidomos gjate kohes ne staff) ti ne vetvete e kuptoje si ishte e verteta dhe insistimi behej thjesht per kokefortesi!

Me pelqen karakteri i forte qe ke, bota e gjitheanshme, kultura e gjere e dijes dhe aftesia per te kuptuar pertej fasades te cdokujt. Nese ka 3-4 persona qe une i marr si reference ne disa aspekte nga FV, dhe me bejne te kuptoj se edhe virtualiteti ka nivel e nuk eshte gabim per t'u loguar, nje prej tyre je ti!

Uroj nje dite ta pijme ate kafen qe kemi folur, dhe pse jo te jete pikenisje per bashkepunime ne te ardhmen!

From Soul with love!

Shtator 15, 2021

☺️????♥️♥️♥️
 
Top