Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

Hilarious🌞

Staf në FV.AL
S/M
@Hilarious ka personalitete qe lindin e pasurohen duke u rritur.
Tek ty pervec bukurise klasike qe te ka fal Zoti , e ke rrumbullakos me ate bukurine shpirterore .
Nese ka nje Benjamin button ne forme femre kjo do ishe ti , duke ju referuar karakterit tend.
E dua femine ne ty, te mbeshtjelle me nje zgjursi te llogjikshme, shprehese dhe percaktuese per cfare mendon dhe idete qe mbron.
Ti je ai personi qe do e kerkoja ne mes te Turmes me njerez.. duke me stampuar nje buzeqeshje ne fytyre ,,, vetem ideja qe te takova.
Pa te njohur e pa te takuar realisht..ti padyshim ja ai tipi i shoqes qe do e takoje edhe pas dekadash dhe do ja nisje bga e para sikur ska kaluar asnje dite nga takimi i fundit.

Per njerez si ty te merr malli edhe kur je present.
Te perqafoj bella anima 😘
🥺Sa me fat ndihem që në këtë format jam njohur edhe pse virtualisht me ty ❤.Ke vend speciale në zemrën time boçe,dhe me kalimin e kohës kur të jet e thën ,besoj se koha do na takojë bashkë(dua shumë) .
Jan disa femra këtu që i kam adhuruar për karakterin që kan,ndërsa tëndin e kam dashur shumë ❤❤
Të dua boçe,dhe kur ta them më beso ta them me gjithë shpirt.❤❤❤
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ne 2022 nuk kam taguar askend ketu, keshtuqe si fundvit po e vej nje.
Dua nje kujtim nga @E**A** , pa batuta, pa filma, pa kenge. Me fjale, fjale! 😁 😁
 

ViktoriA~

😍FvD😍
Ndonjihere kam qeshur
Ndoniihere kam qare
Ndonjihere kam heshtur
Ndonjihere kam share
Ndojihere pa fjale
E ndonjihere me zhurm
Ndonjihere me vepra
Te henksha b.ythen o forum
Te hengert mortja ty jarebi 🤦‍♀️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Une sdo shkruaj asnje kujtim por kir te kem kohe te gjithe atyre qe kan vlersim dhe respektin tim do i dergoj nje kartoline virtuale me urime
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Do Tagoja dy persona ne kete forum per te pasur nje nostalgji shkronjash ketu ne FV.
@Levina dhe @Hope.
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Ne 2022 nuk kam taguar askend ketu, keshtuqe si fundvit po e vej nje.
Dua nje kujtim nga @E**A** , pa batuta, pa filma, pa kenge. Me fjale, fjale! 😁 😁

Është bukur të kesh miqësinë dhe vlerësimin e dikujt si ti 😁🤗

"Wise men speak because they have something to say; fools because they have to say something." Plato.
 
Top