Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@DeliriumMind
Sweety ,edhe me ty kam ndarë dhimbjet e mija(madje ato më të frikshmet) jasht virtualit.Dhimbjet tona ishin shumë të ngjashme dhe këto na bashkonin.Më fal Ade!Ndoshta të kam mrz,por ti e merr me mend vet presionin tim.Madje e di sa e vështirë është depresioni.Më ke thënë që fjalët e mija peshojn si të motrës.Nuk ta thash kurrë që fjalët e tua kishin po të njëjtën pesh për mua.Më mungojn bisedat,fotot nga Eren po aq sa më mungon vetja ime,dhe ti e di shm mirë çfarë po të them .Unë jam e qeshur ,sepse ne qeshim edhe kur qajmë.Falim ,dhe rrezatojmë 🌞.Nuk po e zgjas më.Të vlerësojë shumë mikja ime ❤
Të nduk Beba❤
Qe kur e lexova... (per 17 minuta) spushova duke fshi qurrat lol ❤
Eshte e lehte te ndash dashurine... castet dhe kujtimet e bukura por per me te errtat duhet shum kurajo dhe ta ndjesh ne zemer qe mund ti besosh tjetrit... dhe ne e bem ket me njera tjetren por jo duke u qajtur por duke qeshur. Me batuta dhe muzik... me pershendetje mjes pas mjesi... me "gjum te embel" dhe duke mbushur dhe inkurajuar njera tjetren per te mos humbur buzeqeshjen... ne asnje rast 😊
Pa harruar ama ore te tera ne telefon duke komentuar si *shake it* shkunden tulet me bukur 🤣🤣🤣🤣🤣 shpirt dhe ti na mungon shum
Eren rritet perdit dhe edhe pse ne ket periudh punoj 7/7 e gjejm perhere kohen per gallat
Shpresoj te jeni mir dhe ju 🥰 te puth fort dhe me shkruaj kur te duash


Shiko fotografinë 20211212_210826.mp4

20211211_133035.jpg
 
Soul pergezime per temen
Shum ide e bukur... eshte dicka qe mua me ka pelqyer gjithmon... kam dhe ruaj kujtime te tilla si syt e ballit.

Nje ankes kisha une...
Po si nuk u kujtu njeri tme shaj 😒
Ju @Lauri @LeVoyageur @NeVertiti @Loverboy @Endrra jeni te paret qe do fus ne injore qe tani 🙄 edhe ti @Punk1 se ke bo mungesa dhe sdi nga te cfry nervat
 

Lauri

Anunnak
Soul pergezime per temen
Shum ide e bukur... eshte dicka qe mua me ka pelqyer gjithmon... kam dhe ruaj kujtime te tilla si syt e ballit.

Nje ankes kisha une...
Po si nuk u kujtu njeri tme shaj 😒
Ju @Lauri @LeVoyageur @NeVertiti @Loverboy @Endrra jeni te paret qe do fus ne injore qe tani 🙄 edhe ti @Punk1 se ke bo mungesa dhe sdi nga te cfry nervat
Jam mundur të shajë por nuk kapercenin dot fjalët përtej dhëmbeve 😄
 
Jam mundur të shajë por nuk kapercenin dot fjalët përtej dhëmbeve 😄
Me nje got vere ... shife ti si shkojne ne vend hahahahahhaa
🥰😘 puth
Ika tboj nje sy gjum se jam KO
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Soul pergezime per temen
Shum ide e bukur... eshte dicka qe mua me ka pelqyer gjithmon... kam dhe ruaj kujtime te tilla si syt e ballit.

Nje ankes kisha une...
Po si nuk u kujtu njeri tme shaj 😒
Ju @Lauri @LeVoyageur @NeVertiti @Loverboy @Endrra jeni te paret qe do fus ne injore qe tani 🙄 edhe ti @Punk1 se ke bo mungesa dhe sdi nga te cfry nervat
Nuk jam ne forme per sherr sot. Duku nji here nga darka😜
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Soul pergezime per temen
Shum ide e bukur... eshte dicka qe mua me ka pelqyer gjithmon... kam dhe ruaj kujtime te tilla si syt e ballit.

Nje ankes kisha une...
Po si nuk u kujtu njeri tme shaj 😒
Ju @Lauri @LeVoyageur @NeVertiti @Loverboy @Endrra jeni te paret qe do fus ne injore qe tani 🙄 edhe ti @Punk1 se ke bo mungesa dhe sdi nga te cfry nervat
O sa mir une Shpetova dhe po e shaj shpejt e shpejt sa nuk esht ktu 🤣🤣🤣
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Qe kur e lexova... (per 17 minuta) spushova duke fshi qurrat lol ❤
Eshte e lehte te ndash dashurine... castet dhe kujtimet e bukura por per me te errtat duhet shum kurajo dhe ta ndjesh ne zemer qe mund ti besosh tjetrit... dhe ne e bem ket me njera tjetren por jo duke u qajtur por duke qeshur. Me batuta dhe muzik... me pershendetje mjes pas mjesi... me "gjum te embel" dhe duke mbushur dhe inkurajuar njera tjetren per te mos humbur buzeqeshjen... ne asnje rast 😊
Pa harruar ama ore te tera ne telefon duke komentuar si *shake it* shkunden tulet me bukur 🤣🤣🤣🤣🤣 shpirt dhe ti na mungon shum
Eren rritet perdit dhe edhe pse ne ket periudh punoj 7/7 e gjejm perhere kohen per gallat
Shpresoj te jeni mir dhe ju 🥰 te puth fort dhe me shkruaj kur te duash


Shiko fotografinë 1935800

Shiko fotografinë 1935801
Dashurit e mi ❤❤❤,ju dua shumë Ade ❤❤❤
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
"Une ne syte e tu" i bie te shkruajme si dukemi ne, ne syte e dikujt tjeter.

Kshuqe shkurt bukur paster:

Une dukem Mrekullueshem ne syte e mikeshave dhe miqve te mi! (Mos me leni me rrejt ju qe me doni te miren) :p
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Nder vite ne ato pak kujtime por qe ja vlejen ti kujtoj ..Kujtoj ne pamje te par tipin tend prej nje rrebele dhe nje mos kokcarje per te shprehur ate qe mendonte , nga te pakte persona qe nuk diten kurr te bejen lajak dhe kte gje e admiroj shum tek ty.. por qe fheshihte mbas nje vajz te cilter dhe me nje shpirt te paster qe dinte te percillte respektin ne ato pak persona qe ajo i lejonte te ishin pjes e shoqeris se saj ....Ja Pra @DeliriumMind kto jan ajo permbledhja e kujtimeve te mia per kaq koh sa jemi njohur ktu ..
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@DeliriumMind ! :)
Te shkruaj per ty ne publik sikur s`del ne parametrin e duhur qe une vlersoj!
Pse do thuash?!
Kam vite qe te njoh,dhe je peneli i ngjyrave te flakta ,qe gjithnje kam vlersuar tek ti.
Ekspresive,e mbushur jete,rrebesh i ekstremeve ne mendime, dhe ketu eshte dhe pikantja jote.
Syte e tu te bukur,si qielli i kalter, jane pershkrimi i asaj qe ti ke ne brendesine tende!
Nevi te don shume dhe ti e din kete!
Keto kohe ke bere mungesa e kjo per sa i perket me ka lenduar! :))
Por uroj ti kthehesh sofres tende,aty ku vitet na bashkuan rreth saj!

Te puth fort ty dhe driten e syve tu ,Tet BiR.
😘😘😘
 
Top