Vajza&LeVoyageur

Ta vazhdojme romancen tone te dashurise?


  • Totali i votuesve
    17
Te dashur anetare te forumit!

Une dhe vajza jemi plotesisht te ndergjegjshem qe dashuria jone eklipson gjithe dashurite e tjera virtuale, qofshin ato ne mes te sheshit si ajo e jona, qofshin nga cepat e rrugeve dhe pas molles te shkolla??

Tani para se une dhe vajza te kalojme ne nje stad tjeter te dashurise tone do donim te dinim mendimin tuaj-

Ta vazhdojme romancen tone te dashurise?

Ju na çiftuat, ju keni te drejten te vendosni per te ardhmen tone.

Votoni-
Po?
Jo?
Nuk ka, nuk e di?

Dhe komentoni e arsyetoni voten tuaj.


PS-Kush voton jo i ikshin dritat direkt sa te votoje e mos i ardhshin per tre dite
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Te dashur anetare te forumit!

Une dhe vajza jemi plotesisht te ndergjegjshem qe dashuria jone eklipson gjithe dashurite e tjera virtuale, qofshin ato ne mes te sheshit si ajo e jona, qofshin nga cepat e rrugeve dhe pas molles te shkolla??

Tani para se une dhe vajza te kalojme ne nje stad tjeter te dashurise tone do donim te dinim mendimin tuaj-

Ta vazhdojme romancen tone te dashurise?

Ju na çiftuat, ju keni te drejten te vendosni per te ardhmen tone.

Votoni-
Po?
Jo?
Nuk ka, nuk e di?

Dhe komentoni e arsyetonj voten tuaj.


PS-Kush voton jo i ikshin dritat direkt sa te votoje e mos i ardhshin per tre dite
Nje pyetje si ato te zakonshmet?
A dashuroheni dhe ne jeten reale keshtu?
Qe te dime cte themi??
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Maria.hahahahahahahah
Do bie dashuri me kete emer!
moj Marla si me ta bo tag emrin? ahhahahahahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nev zotohem perpara flamurit dhe shokeve te mi forumore qe po me the dhe 1 here tjeter Maria do te them Nafije deri sa te heq dore nga virtualiteti lool
Nuk kam gje kundra,por Nafije,nuk oshtt emer as Francez as Italjan. :( hahahahahahahah
Dhe une o Mariaaa,dua te shetis te pi nje kafe ne Rome,apo ne Paris,e me ate emer te shemtut,Nafija si te shkoj?! ahahahahahhahahahah
 
Top