Vajza&LeVoyageur

Ta vazhdojme romancen tone te dashurise?


  • Totali i votuesve
    17

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Ma mire se do tkishin arrestu per abuzim me minorene se duket e vocel ne fytyre kjo ?
mos more c'me thua....
edhe ate sacme duam neve dhe shkojme per lesh Bubi fare.....
qysh sot e tutje pa Green Pass dhe ID Carte, ta harrojne fare komunikimin me baben!
Ky corapekuqi ne Kryeministri po fut robt n'burg kot fare per energjine elektrike, jo mo per gjona kaq serioze!
@Vajza? - m'vje keq ke baba por pa Green Pass antiCovid-19 dhe ID Carte (ose Pasoshin e RFSJ-se,) ta harrosh miqsine me muve.:p
Nga ana tjeter baba i uron t'gjith qifteve...... uuuupsss , Çifteve desha me thone, shnet e pare ene nji voter me kalamoj! :love::love::love:?
 

Vajza

V.I.P
mos more c'me thua....
edhe ate sacme duam neve dhe shkojme per lesh Bubi fare.....
qysh sot e tutje pa Green Pass dhe ID Carte, ta harrojne fare komunikimin me baben!
Ky corapekuqi ne Kryeministri po fut robt n'burg kot fare per energjine elektrike, jo mo per gjona kaq serioze!
@Vajza? - m'vje keq ke baba por pa Green Pass antiCovid-19 dhe ID Carte (ose Pasoshin e RFSJ-se,) ta harrosh miqsine me muve.:p
Nga ana tjeter baba i uron t'gjith qifteve...... uuuupsss , Çifteve desha me thone, shnet e pare ene nji voter me kalamoj! :love::love::love:?
Mos I beso gojëve të Liga lool
 
mos more c'me thua....
edhe ate sacme duam neve dhe shkojme per lesh Bubi fare.....
qysh sot e tutje pa Green Pass dhe ID Carte, ta harrojne fare komunikimin me baben!
Ky corapekuqi ne Kryeministri po fut robt n'burg kot fare per energjine elektrike, jo mo per gjona kaq serioze!
@Vajza? - m'vje keq ke baba por pa Green Pass antiCovid-19 dhe ID Carte (ose Pasoshin e RFSJ-se,) ta harrosh miqsine me muve.:p
Nga ana tjeter baba i uron t'gjith qifteve...... uuuupsss , Çifteve desha me thone, shnet e pare ene nji voter me kalamoj! :love::love::love:?
Mos ma permend punen e energjise se kena qene parmrame kontrolle e isha tu ju lut zotit mos kapin kend se direkt e nburg ishte shyqyr nuk gjetem kend por ska perfundu ala ?
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
ma kish thene plaka, mos u fut neper forume :D
me siguri t'ka propozu nanjonen qe e ka pa ne FisBuk te cilat postojne statuse "inteligjente", mirpo shume pak vete e dijne qe shumica e statuseve ne FB, postohen ne shumicen e rasteve kur njerzit jane ulur tek tasi i WC-se. :p
-Ta kesh me jete plaken, dhe nqs "nuk e fut derrin m'kasolle hala" pra nuk je martu ende, gjeji plakes dhe vetes nje nuse te mire qe maximumi ti thote nones "mirmjes" ene ti boj nji filxhon kafje! ;)?
 

Violinisti

Anëtar i ri
me siguri t'ka propozu nanjonen qe e ka pa ne FisBuk te cilat postojne statuse "inteligjente", mirpo shume pak vete e dijne qe shumica e statuseve ne FB, postohen ne shumicen e rasteve kur njerzit jane ulur tek tasi i WC-se. :p
-Ta kesh me jete plaken, dhe nqs "nuk e fut derrin m'kasolle hala" pra nuk je martu ende, gjeji plakes dhe vetes nje nuse te mire qe maximumi ti thote nones "mirmjes" ene ti boj nji filxhon kafje! ;)?
m ka gjet plaka andej nga fisi vet me shkuesi nja 20 deri tani por plaka deri tani ska zgjedh asnjeren sepse, njera ka intagram, tjetra ka fisbuk, nje tjeter trik trok, nje tjeter kishte vetem xxxx .ndersa kjo e fundit skishte dele dhe sja dinte mjeljes se ka pas vetem lop e shkreta.. sdi.. sikur ka ren dakort, hajd tha se fundja po e msoj une .
ishalla me ndihmon zoti se ndryshe i ngela ne dere per at zot e hajd te merresh me kta te lagjes pastaj.
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
m ka gjet plaka andej nga fisi vet me shkuesi nja 20 deri tani por plaka deri tani ska zgjedh asnjeren sepse, njera ka intagram, tjetra ka fisbuk, nje tjeter trik trok, nje tjeter kishte vetem xxxx .ndersa kjo e fundit skishte dele dhe sja dinte mjeljes se ka pas vetem lop e shkreta.. sdi.. sikur ka ren dakort, hajd tha se fundja po e msoj une .
ishalla me ndihmon zoti se ndryshe i ngela ne dere per at zot e hajd te merresh me kta te lagjes pastaj.
problem t'modh e ki.... (ke-desha t'them) por mos e rr*j hic....
t'gjen baba ty nji faqekuqe austriake nga Tiroli qe te than piten edhe ne mjelje lopesh ene ne mjelje qingjash e delesh!
Jon mo t'mira se mjelset e koprativave ne ferme apo NB -Sukth (Nderrmarja Bujqsore- Sukth DR) qe do t'fluturoje petlla e trunit fare.... loolloollool


 
Top