Vajza&LeVoyageur

Ta vazhdojme romancen tone te dashurise?


  • Totali i votuesve
    17

Loverboy

A pretty face can never trick me
U trashegofshi :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Une e dhash voten time, tani pretendoje temen time me romance. ???
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
2 vjet që @Imp4cT me refuzon për ty, dhe ti thua stë kanë dashuru, ytt mosmirënjohëse :p
Po kur se kupton situaten keshtu do flasesh,po nejse?
Perfundimisht ndohem e shfrytezuar ne rast krisje ciftesh,e me afrohen per te shkaktuar xhelozi
Ja keshtu,keta piliveset???
Nuk eshte ashtu si duket me beso
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mbylleni ket temen se ky cifti u kap ne tradhti ne tentative lool
Po ku hyra une e u ndez drita?Ku ,me thuaj ku?
Normale qekur bera une pyetje kish marr fund ajo pune?
 
Top