Sa her keni qen te dashuruar

Filimi ishte i mir por fundi perfundoj keq ?

Pikpyetja ne fund me ngatarroj içik :p

Njese, rendesi ka qe e ke perjetuar mire keq diçka ke perjetuar :).
 

Caki

Antar Aktiv
l'amore della mia vita porta il tuo nome❤
حب حياتي يحمل اسمك
我一生的愛以你的名字命名
De liefde van mijn leven draagt jouw naam
L'amour de ma vie porte ton nom
El amor de mi vida lleva tu nombre
The love of my life bears your name

Ps: boço solanente per ty @WxP
Se kuptova me fal?
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Se kuptova me fal?
Cfare te kuptosh lol e kisha me boço evlatin se ne jemi dashuri nga ato me "D" te madhe ?

E qe the ti as une nuk te mora vesh asnje fjale ty dhe amores time mesiper kur me shkruanit Ferngjerisht e une ja keputa gugullisht ?
 
Top