Sa her keni qen te dashuruar

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Jo dashniii,merru me te,une nuk jam e lumtur duke shikuar Qukun tu merzittt. ahahhahahahahahaha
@Marakli^Krapit ik te te perqafoj pak Dashniaa jeme. :p
Leje se e denova . kur e kapa duke te gjujt ty e lash te flent ne divan.
Kur u zgjova se gerrhiste si derr me tha im sorry ala e kam mendjen ke ishi.🤭
Ytt mos i bofsh dy kom bashke i Thash .
Po ska faj se si Dashnia jeme qe je kush sdo donte te ishte me ty heeee . Ama vec un te kam 😬🤣
E kshu e lash tu tjerr lesh ene pse ska 🤣🤣🙈
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
I am still!
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
25 a 26 here ... nuk jam shume i sigurt , por kam kuptuar qe jam tip i ndjeshem edhe pse harroj shume lehte 😜
Me të njëjtin person do kesh shkarë këto 26 herë abllaxham se je me skleroz ti 🤣🤣🤣
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Atëherë përtej perlave të mijat këtu virtuale 🤣
Kam dashuruar me gjithë qenien time babain e vajzës time ,dhe ai është përjetësia ime 🤍
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
I kam lene edhe ilacet 😂
Më hëngërt dheri 🤣
Përdorë mbrojtës të paktën se nuk do merrem me kotelet e tua unë 🤣
cat lady cats GIF
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Urrej cdo dit pa dashuri.
Me pelqen te dashuroj
Por noiher mka ndodh te dashurohem me idene e dashurise... Dmth me mir tkisha ble nje mace 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Jam dashuruar perhere me meshkujt qe skan patur te njejtin respekt per mu.
Me kan dashuruar me lot e vite meshkuj per te cilet skam patur asnje lloj ndjenje.
Por kjo eshte hera è pare qe takoj dike me te cilin cdo gje rrjedh natyrshem dhe pa drama... Ku veprojme ne rralle te pare per te miren individuale dhe natyrisht ne respekt te ciftit... Pa pressione dhe per qefin tone☺️
 
Top