Sa her keni qen te dashuruar

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
E kupton ai se e kam shkr dhe Spanjisht
Kurse un po’ te shpjegoj ça fola me Delin. @Delirium lool
un Thash dashurohem cdo jave ( se helbete cdo jav cift )
Deli tha : kujtova se vetem kto 3 jav.
un i Thash varet mund te ket rinovim contrate. Javen tjeter kismet tha...
ok Thash me duket dashke pak pushim. Jo thot te du vetem ty .
isha e Qarte dashuria ime e pare ????
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Kurse un po’ te shpjegoj ça fola me Delin.
un Thash dashurihem cdo jave ( se helbete cdi jav cift )
Deli tha : kujtova se vetem kto 3 jav.
un i Thash varet mund te ket rinovim contrate. Javen tirer kismet tha...
ok Thash me duket dashke pak pushim. Jo thot te du vetem ty .
isha e Qarte dashuria ime e pare ????
Ty dhe Delin nuk ju ndaj m ,madje jan disa cifte qe do u bej kontrat mujore ??

Ps: te kam shume xhan ❤
 

Caki

Antar Aktiv
Kurse un po’ te shpjegoj ça fola me Delin. @Delirium lool
un Thash dashurihem cdo jave ( se helbete cdi jav cift )
Deli tha : kujtova se vetem kto 3 jav.
un i Thash varet mund te ket rinovim contrate. Javen tirer kismet tha...
ok Thash me duket dashke pak pushim. Jo thot te du vetem ty .
isha e Qarte dashuria ime e pare ????
Kuptova , po nje pyetje kam a ka kjo faqe chat , apo vetem me keso postime
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Kuptova , po nje pyetje kam a ka kjo faqe chat , apo vetem me keso postime
Nuk hy neper chat-e un . Nuk di a ka apo jo .:) Mua me gjen vetem ne postime.


ndonje chati/ste mund ti pergjigjet cunit ??
 

Vajza

V.I.P
Nuk hy neper chat-e un . Nuk di a ka apo jo .:) Mua me gjen vetem ne postime.


ndonje chati/ste mund ti pergjigjet cunit ??
Pyetja është shumë thjeshte dhe forumi jonë ka chat, ste duhet të jesh chatiste që të dish.


@Caki shtyp në të majt tek tre vijat katrorë dhe Chat e ke parafundit.
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Pyetja është shumë thjeshte dhe forumi jonë ka chat, ste duhet të jesh chatiste që të dish.


@Caki shtyp në të majt tek tre vijat katrorë dhe Chat e ke parafundit.
Nuk kam si ti pergjigjem kur vertet se di ka a jo . Sepse nuk hyj .
mu duk se e Qarte isha .
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Nuk kam patur asnjehere Qen
 
Ky do ket rene ne dashuri prap :p
 
Top