Qendrimi moderator

Angel_Devil

Themelues i Forumit
QendrimBossi 1 nder antaret me aktiv dhe me serioz te ktij forumi meriton 1 post si moderator cmenim keni ju ???

un propozoj tek humori

jepni mendimet ku mund ta vendosim te moderoje.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Megjithe se eshte pak heret besoj se ka nje vend ne staffin tone heroik
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Eshte heret por me punen qe po ben do ja arrije shume shpejt qellimit .
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Faleminderit Gjitheve per keto Koment dhe Fajlet e juve emble qe keni then per mua per mua eshte nje Rrespket i madhe nga Ana e Forumitvirtual.com me shumit nga Stafi i forumit antarit te cilin e ka Grupi per zoteri.Angel-Devil. Me shume rrespket dhe znj,Anisa_Dr.dhe kjo meritone nje rrespket te madhe nga ana i jemi.
Tung me shume Rrespket nga Qendrimi Bossi..
 

Liza

Anëtar i Respektuar
a meritoj une respekt o Zoteri Qendrim bossi :D
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
UrimMmmmmm E Ki MIritu.......!!!! REsPekttt
 
Top