Përse je ende "single"?

Loverboy

A pretty face can never trick me
Syri apo une :p ?
 

Royals

Antare e Respektuar
Nuk me merr njeri persiper se perposhte nuk dua
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Edhe ti kshu??

Si kshu?

Pleqt kane thane: Syt smartohen kurre, per ata pyta, per kend e kane fjalen, single si trup, apo si shpirt :D
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Jo jo,dukesh serioz kshu ?

Ketu edhe kur je serioz, nuk t'besojne. E ka raste kur ben shaka, as ashtu nuk t'besojne. Pra, be who you are:

10152670358718975.jpg
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Sjam jo .? po bejme sikur jemi beqare virtuale. Po dhe ketu kam vendos me u martu virtualish sa ta gjej nje burre ?
 

Monique

With or Without u
Jeta eshte :p
Ska dhimbje koke, orare, naze e teka :p
Opo hic asgje , as ku je? Me ke je? Kur do vish? Ca ke bo per dreke?
Pse i re anej e jo knej?
Me ke do dalesh?
Pse do dalesh?
Pse erdhe? A jo kte jo se e ngaterrova lool
 

Hope

◕‿◕
Opo hic asgje , as ku je? Me ke je? Kur do vish? Ca ke bo per dreke?
Pse i re anej e jo knej?
Me ke do dalesh?
Pse do dalesh?
Pse erdhe? A jo kte jo se e ngaterrova lool
Hahah sa leke harxhove?
Po krevatin ne dispozicion ne diagonale.
Po banjo qe mbetet e paster! Eeee sa te mira te rjeshtojme me :p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ate princin tim e keni pare gjekundi? :d
 

Hope

◕‿◕
Ate princin tim e keni pare gjekundi? :d
new orleans love GIF

Tek pavioni V e ke, te ndihmon @Bebw ta identifikosh :p
 
Top