Përse je ende "single"?

Monique

With or Without u
hajde hajde sa powerful qekemi

qepare tha beqare se me cenohen lirite
pas 10 min e gjeti edhe burrin
@Rania , neser na thuaj sa kalamaj ke lool
 

Monique

With or Without u
he me se shaka po bejme , cpate qe u mendove kaq :p
aq njoh une , nje vrime.te e dyta me merren mendte lool

jallaaaaaaa

me cito e njehere e behem edhe supermani lool
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
po ti me referendum e do martesen o?

Mos degjo @SpaceGirl se vuan nga Anhedonia lool

Pse kapesh tek une? Je ti ajo qe doje me bo debat lol
Per me teper, un jam e kunderta e asajt qe the dhe nuk e kam problem ta shpreh si me batuta si pa batuta ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tani si e late o pipell, eshte mire apo keq te martohesh, se na trrembet me gjithe sa lexova?????????
Personalisht kur shoh noj pjeshk te bukurrr,romatik e joshes,them me vet;
P`tuu sou,c`tu desh martesa?! ahhahahaha
ne raste tjera,shyqyrrrr qe jom martu.
Se kohe te veshtira ,nuk oshtt e lehte me gjete burre?! :p
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Tani si e late o pipell, eshte mire apo keq te martohesh, se na trrembet me gjithe sa lexova?????????
Ylli vies ti qe e du aq fort ?
Martohu po mos e lejo te shikoj si objekt e sidomos mos e bej pa qen e gatshme . Merr kohen qe te duhet ??
 
Nuk jam jo. Tok e xanun
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Joom martuu er zoten . :(
Ku me morr robi me qene singell me zonn ndonje dashuror. Ahagahaga
 
Top