Njoftimet e konkursit letrare~22.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@NeVertiti Boll mi thirre anetare!
Do bej lutje te mos sjelli asnje edhe te fitoj une prap 😂😂 Bo vaki pranohet! 🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ma leni mu dashnin kte muaj, se kam me e myttt:p
@Imp4cT ty do ta kushtojjj😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Edhe neser dhe pasneser jam ne pritje te ndonje krijimi nga ju. :))
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
:( :( shumica miii,ja @Endrra dhe @Xhelozi te paret,sapo u be rruga ajrore Kukes-tirane- Qtu, takk fluturuan, hahahahahahahahaha
Aaa. po ku u mushet mendja veriorve miii... mgjth butesise se kryeqytetit veshtire t'i rezistojne po he 😂😂

Xhelooooo 🙄🙄🙄
@Endrra🤗🤗
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
:( :( shumica miii,ja @Endrra dhe @Xhelozi te paret,sapo u be rruga ajrore Kukes-tirane- Qtu, takk fluturuan, hahahahahahahahaha
Un per vete hala sekam gjet ate muzen qe te frymzohem per krijime prandaj po fluturojm shpesh qe ta gjejm 🤣
Aaa. po ku u mushet mendja veriorve miii... mgjth butesise se kryeqytetit veshtire t'i rezistojne po he 😂😂

Xhelooooo 🙄🙄🙄
@Endrra🤗🤗
He qa kan veriort 🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Lene aman se s'dume krijime fare 😊😜
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErshendetje!
Sic dhe ju e dini. :p
Pranvera po troket,jo me large se neser!
Bashke me te ,dhe festa e gruas,nenes,femres.
Prandaj tema e konkursit ne vazhdim eshte pikerisht kushtuar Nenes!

Mars ~Nena.
Por,mos harroni si cdo muaj kemi dhe temen e lire,ne forme qe te gjeni veten ne rrjeshtat qe gjeni frymzimin e momentit!


Ju pershendes! :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErshendetje!
Sic dhe ju e dini. :p
Pranvera po troket,jo me large se neser!
Bashke me te ,dhe festa e gruas,nenes,femres.
Prandaj tema e konkursit ne vazhdim eshte pikerisht kushtuar Nenes!

Mars ~Nena.
Por,mos harroni si cdo muaj kemi dhe temen e lire,ne forme qe te gjeni veten ne rrjeshtat qe gjeni frymzimin e momentit!


Ju pershendes! :)
Te nderuarit e mi. :) Qe te kemi konkurs me daten 15, me duhen krijimet tuaja. 🤗
@Soulmind ,@Xhelozi ,@Monique ,@Endrra ,@LeVoyageur ,@Loverboy ,@NjeZePraneJush ,@Lauri ,@Desa ,@Ledia ,@Vajza ,@Maçoku_Me_Çizme dhe te gjithe dashamirsit e rrjeshtave.
 
Top