Njoftimet e konkursit letrare~21!

Ejjj ejjj!! Perseri ketu,sebashku! :)
Ne pritjen kohore te fundit ,per krijimet tuaja ne posten time!
Ju mire pres sot dhe neser!
 
@NeVertiti kete muaj kam humbur pinin, radhes tjeter.
 
me ngjo mu. ne posten time do vish 2 dite para konkursi e more vesh?? me erdhe qe 10 dite para, e ngela duke prit tani loolloolloollool
poooo,mduhet te vi heret miii,me pas ca gure rezerv,me ditt robii qe ka dy krijime me hap temen. ahahahahhahaha
 
poooo,mduhet te vi heret miii,me pas ca gure rezerv,me ditt robii qe ka dy krijime me hap temen. ahahahahhahaha

koffee with karan bollywood GIF
 
PErseri ketu,perseri sebashku,per te dhene nje tjeter takim per krijimet tona letrare!
Atehere,tema per muajin ne vazhdim eshte;

~Nentor- Prag festash
~Dhe si gjithnje dhe cdo muaj;- teme e lire.


Ju mirepres me krijimet tuaja ne posten time private! :))
 
ateheree. :p
une jam...
Ti je @Monique . :p
ai eshte @LeVoyageur . :p
ajo eshte @Soulmind :p ahhahahahah
dhe te tjere qe do u dal emri ne letrat e metejshme,,,,ju lutem shumee nashiii,mos harroni me dergoni krijime.
 
Si funksionon,perveç temes se vjeshtes kemi mundesi dhe per krijim te lire?
Po ka gjithnje tema te lire cdo muaj!
Funksionon keshtu: Antaret kush ka deshire te shkruaj,shkruan pjesen,vargjet ,apo poezi,dhe mi dergojne mua privat,me pas une hap konkursin me gjitha krijimet e derguara,pasi mbyllet sondazhi,njihemi dhe me autoret.
 
Po ka gjithnje tema te lire cdo muaj!
Funksionon keshtu: Antaret kush ka deshire te shkruaj,shkruan pjesen,vargjet ,apo poezi,dhe mi dergojne mua privat,me pas une hap konkursin me gjitha krijimet e derguara,pasi mbyllet sondazhi,njihemi dhe me autoret.
Deri cfare date kam kohe te sjell krijimin?
 
@NeVertiti kam privat mbyllur, mos trokit morena reka....na viti ri me duart plot😐😐
 
I perballoj pa merak.
Shkruaj per qejf por meqe zhvilloni konkurs po shpalos talentin 🤪
Kemi Eni Vasilin qe moderon ketu, ki kujdes 😅😅😅
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 7 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 2 14.3%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top