Njoftimet e konkursit letrare~21!

Krijimet e mija turperohen flake si lulekuqe para krijimeve tuaja! :D
O kesulkuqja ime .
Ah Mariiaaaa,Mariaaa,do me besh te te bej video me ze prape ahahahahahahah
 
Nga mua mos prit gje i kam ber ristart trurit po krijoj kujtime te reja nga viti tjeter flasim prap ..😊
 
Tak,takk..takkk,ja ku arritem ne njoftimin e fundit per kete vit,per konkursin letrare!
Nga sot e deri me daten 14 ,te muajit ne vazhdim,pres krijimet tuaja ,ne posten time private!
Tema eshte;
Dhjetor - Fundvit
PRag festash,dhe si gjithnje teme e lire.

Pres frymzimet ,vargjet dhe rrjeshtat tuaj letrare!!
 
Tak,takk..takkk,ja ku arritem ne njoftimin e fundit per kete vit,per konkursin letrare!
Nga sot e deri me daten 14 ,te muajit ne vazhdim,pres krijimet tuaja ,ne posten time private!
Tema eshte;
Dhjetor - Fundvit
PRag festash,dhe si gjithnje teme e lire.

Pres frymzimet ,vargjet dhe rrjeshtat tuaj letrare!!
Ju rikujtoj perseri!
@Soulmind @ZHIGO ,@kitrra 123 ,@jana80 ,@Vajza ,@Loverboy ,@Hard Styler,@Electra ,@Dooda ,@sofia ,@Arfenilla ,@Marakli^Krapit @Endrra ,@NjeZePraneJush dhe te gjithe dashamirsit e letersise qe pres krijimet tuaja!
 
Dhe embelsiren @Desa qe shpresoj shume ne pjesemarrjen tende ne konkursin e rradhes. :)
 
Na pret vitiii ne vazhdim amaaaa. :p
Frustrated Episode 14 GIF by America's Got Talent
 
Ca the tha???
Me duket se mungojne disa emra ketu....nja 10 te tjere te pakten.

Plus une e kam fikur akoma 😑😑
gjithe ato drita do ndizen tani ne muajin e festave,ndize dhe ti frymezimin mes tyre. :p
 
Tak,takk..takkk,ja ku arritem ne njoftimin e fundit per kete vit,per konkursin letrare!
Nga sot e deri me daten 14 ,te muajit ne vazhdim,pres krijimet tuaja ,ne posten time private!
Tema eshte;
Dhjetor - Fundvit
PRag festash,dhe si gjithnje teme e lire.

Pres frymzimet ,vargjet dhe rrjeshtat tuaj letrare!!
PEr te gjithe dashamirsit e Letersise! :))
Ju rikujtoj perseri!
 
Kaq ta besh dhembin nuk shkruaj jo 🤔
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 33.3%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 9 33.3%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 11.1%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 3.7%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 7.4%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 11.1%
Back
Top