Njoftimet e konkursit letrare~21!

Atehere le te bejme nje rifreskim dhe njehere,meqe disa tema te diteve te fundit u fshine nga serveri!
Do rifillojme perseri konkursin e letersise, ne kete prag vjeshte! :))
Tema per muajin Tetor eshte:

Tetor - Vjeshte e praruar!
Plus si cdo muaji-teme e lire.


PRes ne posten time private,krijimet tuaja!
Krijimet do pranohen deri me daten 14 Tetor!
Ju pershendes,dhe mos me harroni! :)
 
He se i sheh te dielen ne darke vargjet ti⚫🔵😝

Mos me shqeteso te lutem se jam ne proces krijimi😂😝
Its Friday GIF by telenet

hahahahaha.
 
Kam fillu duke shkrujt me lek ne tinder

a do ndonjeri noj krijim? per ju i jap falas 😂😂🤣🤣🤣
Do tnis 1 2 3 foto tmiat e plasi ne tinder e hap konkurs cilat gra jane te interesume…kur te shkojne 20 numri i interesimeve nga femrat ma zgjidh njanen ma tmiren qe mendon ti hahahha
 
Do tnis 1 2 3 foto tmiat e plasi ne tinder e hap konkurs cilat gra jane te interesume…kur te shkojne 20 numri i interesimeve nga femrat ma zgjidh njanen ma tmiren qe mendon ti hahahha
pse gjehet nuse ne tinder??!?! 🤣🤣

prit iher te shohim a do i gjej nuse @Ledia @Xhelozi -t. Pastaj kerkojme per ty 🤣🤣
 
PErseri ketu,perseri sebashku,per te dhene nje tjeter takim per krijimet tona letrare!
Atehere,tema per muajin ne vazhdim eshte;

~Nentor- Prag festash
~Dhe si gjithnje dhe cdo muaj;- teme e lire.


Ju mirepres me krijimet tuaja ne posten time private! :))
Ju rikujtojme, qe jemi ne ditet e fundit para hapjes se konkursit!
Per c`do dashamires rrjeshtash dhe copeza,jam ne pritjen e krijimeve tuaja!
Flm!!
 
Top