Nicktjeter vs Vajza

Loverboy

A pretty face can never trick me
Une mendoj se vajzes duhet t'i ipet nje mundesi e dyte qe ta tregoje aftesine e saj sidomos ne perzgjedhjen e cifteve javore. E them kete sepse pas analizave te fundit qe bera ne laboratorin tim me disa kolege, arritem ne perfundim qe asaj i mungon vitamina e zbuluar kohen e fundit e cila ndikon direkt ne trurin e personit kur ben zgjidhje. Si rezultat, vajza ka mundur te gaboje. Ne i rekomanduam qe te haje nga 3 arra ne dite dhe kikirika ne mbremje.
 

Loverboy

A pretty face can never trick me

Loverboy

A pretty face can never trick me

Loverboy

A pretty face can never trick me

Loverboy

A pretty face can never trick me

Loverboy

A pretty face can never trick me
Ehhh Kane ikur pellumbat kane fluturu me
Kohe, e kemi hak kete ajer te ndotur

Ndaq more, une di me fluturu edhe vet
 
Top