Nicktjeter vs Vajza

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Qenka bere nje katraure pse nuk thua lol
Pervec gjykates avokate ju duhen dhe psikologe sociologe sexologe and so on
Une kam hallin e buxhetit te forumit lol
Being depressed doesn’t come cheap lol
Me kto qe thu ti u deshka me u anulu botimi i librit lol lol
 
Top