Nicktjeter vs Vajza

@Nicktjeter fillo na trego per çfare e ke thirr vajzen ketu?
Do ju lutesha qe te respektonit
kohen e pergjigjes pa ber chit chat!

Çeshtja gjykohet nga @Daisy @Legally_Sweet
406085-1534774715764judgejudygettyimages-490179127.jpg

Ju lutem evitoni chit chatet
ketu ne do jemi sy e vesh :)
per komente shkruani tek tema tjeter
 

Attachments

  • 406085-1534774715764judgejudygettyimages-490179127.jpg
    406085-1534774715764judgejudygettyimages-490179127.jpg
    87.1 KB · Shikime: 0
  • 406085-1534774715764judgejudygettyimages-490179127.jpg
    406085-1534774715764judgejudygettyimages-490179127.jpg
    87.1 KB · Shikime: 0
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
May it please the court
Une sjell ne gjygj @Vajza per privim lumturie.
Pika nr 1. Nga kauza e bere rradhen e kaluar @Vajza nuk mori seriozisht ankesen e bere dhe riperseriti te njejtat gabime.
Pika nr2. @Vajza nuk ka respektuar deshirat e anetareve per ciftezim,madje per motive banale i la vetem disa
Pika nr 3. Duke i privuar nga liria per te zgjedhur,ajo i privoi nga deshira per tu lidhur me dike qe raportet ishin zero.
Pika nr 4. Cdo raport ( me prova proteste nga cdo anetar) ka zgjatur shume pak,baza per nje ciftezim te frytshem eshte edhe kryerja e detyrimeve ciftore,duke qene se nuk kane ndodhur,atehere kerkoj shkarkimin plus gjobe per @Vajza sepse demet psikologjike,fizike,fiziologjike jane te medha per te dyja palet
Pika nr 5. Ne rast se @Vajza zotohet se do sillet mire dhe do shohim nje impenjim pozitiv me shoqeri,jam pro qe te mbaje postin qe i takon.

Pika nr 6. Keto gjera cojne ne mos'harmoni ne forum,ndaj duhen masa te rrepta Znj. Gjykatese.

Therras deshmitar @Bledi_Shady dhe @kitrra 123
 

Vajza

V.I.P
Pershendetje znj.gjykatese .
E kam nderin te jem mes jush .
Jam Vajza e lindur dhe rritur ne fshat .
Jeta ime ka qen shum e veshtir .
Por pasi hapa agjencionin e cifteve aty gjithcka ndryshoj. Ciftet jane te legalizuara.
Zonjusha ne fjal @Nicktjeter gjithmon e ka marr at qe ka dashur .
Nuk e di cfar pakanaqsie tjera kane , let mi thote Zonjusha ne fjal .
Per gjerat tjera do flase avokati im @[^_^].
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Neser rikthehemi me cross-examination kur te jete edhe kolegia ime Daisy.
@Vajza ke te drejten te therrasesh nje avokate ose deshmitaret e tu.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Publiku do protestoje. Kjo seance gjyqesore nk po shkon sic duhet!
Palet duhet te jene me serioze se dhe ne po humbim kohen kot. Madje po rrijme ktu edhe pse sna paguani, se leket shkuan pr librin lol

Merrni masat znj. Gjykatese.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Vetem 1 avokat @Vajza, mos na humb kohen. Ju te tjeret prisni ceshtjet e tjera kur t'ju therrasin per avokat.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Protestoj!
Faktet nuk mund te paraqiten para trupit gjykues nese me para nuk konsultoheni me palen qe akuzon ,ne rast konsultimi palet mbrojtese mund te kene nje ujdi mes tyre.

Sipas Kushtetutes
Ligji 3, Neni 2,2
Paragrafi 2 kjo gje denohet nga 2-5 vite me burgim te parakohshem.
 

Vajza

V.I.P
Protestoj .
Deshmitaret nuk pranohen nga pala e kunder , sepse njeri eshte i dashuri kurse tjetri vllai.
 
Top