Ndarje.

Elaaa

Antar Aktiv
Desha t'ju falenderoj deri tani te gjithe ju per mbeshtetjen tuaj! Dhe pse moshen se kemi me gjet zgjidhje apo mbeshtetje ne forum por sado kur je sapo e ndare , nje mendim nje keshille sikur sado pak vlen
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Pukuuu keqq pukuuu keqqq. :(
Ishte nje moskeqkuptim i vogel Agapi mou.
E kisha fjalen 1 sa per gjashte?
1. Agapi si shpirt
2. Agapi si zemer ( ta henksha zemren ishallah)
3. Agapi sexy
4. Agapi gojembel
5. Agapi e perkushtuar
6. Agapi besnike ( me pikepyetje kjo?)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ishte nje moskeqkuptim i vogel Agapi mou.
E kisha fjalen 1 sa per gjashte?
1. Agapi si shpirt
2. Agapi si zemer ( ta henksha zemren ishallah)
3. Agapi sexy
4. Agapi gojembel
5. Agapi e perkushtuar
6. Agapi besnike ( me pikepyetje kjo?)
Ashuu pukuu,ashuuu,se per pak desh u keqkuptova.
Agapi mou . :love::love::love:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ai po hyri ketej , do hyje vetem me nje qellim... te me vrase mua??
Epo te rrije atje ku eshte praa.se une pa burre nuk rri ketu. ahahahahahhaahhahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Puku keq mos më ngacmo tlt shm ?
Neve shiko bishtlëvizurin ska turp fare e turpëron çdo ditë e më shumë familjen tuaj Borxheze ?
cdo familje ka tensione te brendshme ahahahhaha,por me mirekuptim kalohet cdo gje.
me kohen do bien ne paqe e pukuu e goc e mas. :p
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
cdo familje ka tensione te brendshme ahahahhaha,por me mirekuptim klohet cdo gje.
me kohen do bien ne paqe e pukuu e goc e mas. :p
Sa të jem unë jo,Hope e ka një cic ku të mbështetet ,dhe unë e ngushëlloj gjithmonë se si ta heqim qafe Pukun e keq ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ti haje mutin burrit tend ai ??
ahh jo kaq renddd.
editoje ate fjalen me nje fjale me te kulturuar hahahahahahahaha.
jemi familje borxheze o pukuuu apo sjemi,. ahahahhaha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk ka asgje te jashtzakonshme 8 vjet diference. Por, ai e paska bere zgjedhjen. Aq me mire qe e kuptove se eshte karakter i dobet. Nuk ke nevoje per 1 partner qe duhet ta rrisesh vete.

Do te te dhembe ca kohe Ela, do te merzitesh ne shpirt por do te kaloje! Do te kaloje sepse cdo dhimbje ne kete jete eshte kalimtare. :) Thjesht qendro e forte dhe mos u thyej!
 

Elaaa

Antar Aktiv
Nuk ka asgje te jashtzakonshme 8 vjet diference. Por, ai e paska bere zgjedhjen. Aq me mire qe e kuptove se eshte karakter i dobet. Nuk ke nevoje per 1 partner qe duhet ta rrisesh vete.

Do te te dhembe ca kohe Ela, do te merzitesh ne shpirt por do te kaloje! Do te kaloje sepse cdo dhimbje ne kete jete eshte kalimtare. :) Thjesht qendro e forte dhe mos u thyej!
Po nuk ka vertet asgje te jashtezakonshme sepse ne nuk stononim. Une si jap vitet qe kam sepse fatmiresisht dukem 6 a 7 vite me e vogel....por e vertet u tregua i dobet. Dita dites po bindem per kete. Cun mamaje qe udhehiqet nga prinderit , jo te vinte pikat mbi i sic pretendonte qe do bente. Sa te humbas familjen , me mire humbas ate qe me do vertet ..ka vendos ne trurin e zemren e vet. Qe po te ishte tamam me taban asnje pale s do humbte thjesht duhet pak durim . Por ndoshta dhe sme ka dashur sa te bej sakrifice, duhet ta pranoj me kohen kete. ? flm per opinionin.
 
Top