Ndarje.

Kush te do, i ve kusht familjes.
Te tjerat jan vetem bullshit dhe sbesoj se ti ke nevoj per to.

Kshu qe futi dhembet vetes qe te ndjesh sa me pak dhimbje dhe nje block - delete numrit qe mos te kesh me mundesi ta kontaktosh ne momente qe te kap nostalgjia ?
Vec fjaline e pare sjam dakort se familjen smund e kushtezon ?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Haha ke humor, ishallah tu shtofshin cte them ?
Ju kerkoj ndjese... u shpreha gabim, ndonjihere gishtat nuk me binden dhe shkruajne me shpejt sec duhet. Doja te thoja qe kam 1 sa per 6.... eshte 12 vjet e 3 muaj me e madhe se une, po une i therras .. shpirti vogel?
 

Elaaa

Antar Aktiv
Kush te do, i ve kusht familjes.
Te tjerat jan vetem bullshit dhe sbesoj se ti ke nevoj per to.

Kshu qe futi dhembet vetes qe te ndjesh sa me pak dhimbje dhe nje block - delete numrit qe mos te kesh me mundesi ta kontaktosh ne momente qe te kap nostalgjia ?
Jo jo ta kontakoj jo ,qiell e toke te behen bashke si shkruaj me kurr ....thjesht e kam pare qe sme ka vene block ne wp por i vura vet block dhe ia fshiva numrin dhe pse keto block ,unblock me duken muhabete adoleshentesh.
 

Elaaa

Antar Aktiv
Ju kerkoj ndjese... u shpreha gabim, ndonjihere gishtat nuk me binden dhe shkruajne me shpejt sec duhet. Doja te thoja qe kam 1 sa per 6.... eshte 12 vjet e 3 muaj me e madhe se une, po une i therras .. shpirti vogel?
Haha ok ishalla te 100-fishohet ?
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Welcome e kalo kendshem.

Sa per temen... ai zgjedhjen e vet e ka bo kshuqe shif terezit e tua e jeten tende .
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Pershendetje! Doja nje mendimin tuaj. Ne keto momente po vuaj ne ndarje nga nje person qe e kam dashur shume ...(ende e dua) . Kemi vetem 10 dite qe jemi ndare. Ndoshta shume nga ju do me paragjykojne por ky cuni ishte 8.5 vite me i vogel se une. Ne fillim skam dashur ,kemi ndejt gati 2- 3 muajt e pare tu fol me shume si shok dhe pse pelqeheshim dhe ia theksoja gjithmone qe mendoje mire se jam sh me e madhe..me thoshte s perben fare problem mosha mua me pelqen ne tip etj . Nejse u lidhem dhe ndejtem gati 1 vit te lidhur. Dhe pse me premtonte qe me shihte seriozisht ,,prape ende ne familje nuk me prezantonte. Nejse, deshironte te takonte te shpise sime ne fillim pastaj te me prezantonte te tijet. Ua prezantova, ishin ok dhe pse diferenca ne mes . Ai iu dha siguri. Kur me prezantoi te shpise se tij , e ndjeva qe e kishin problem diference por kurr sma priste mendja qe ata pak dite me vone do ishin shkaku i ndarjes. E ndjeja qe dhe ky s ishte i njejte ditet ne vazhdim, derisa mora nje mesazh te gjate nga ky. Vec fjalet e para kam lexuar..se me ra si bombe. Tha s mund te vazhdojme me , duhet te ndahemi te gjithe jane kunder. Erdhi me takoi dhe ma tha e ne sy qe familja e tij eshte komplet kunder , nderkohe familjes time iu tha do ti dal per zot. Mesazhi i fundit ishte shiko jeten tende me harro, sjam i duhuri. Une ende e dua dhe pse ai hoqi dore ...por dhe e urrej qe u dorezua. Mendoni ,qe mund te pendohet e rikthehet ? sh flm
Me vjen keq per ty ,po un gjithmone jam kundër këtyre diferencave te mëdha ne moshe sidomos kur eshte femra me e madhe, 1 ,2 max 3 edhe hahet po me shum sme duken normale do isha kurioz qa flisni me njeri tjetrin.
 

Elaaa

Antar Aktiv
Me vjen keq per ty ,po un gjithmone jam kundër këtyre diferencave te mëdha ne moshe sidomos kur eshte femra me e madhe, 1 ,2 max 3 edhe hahet po me shum sme duken normale do isha kurioz qa flisni me njeri tjetrin.
Ok e respektoj mendimim tuaj. Nuk mund te te them ca bisedonim por di te them qe kuptoheshim shume mire pasi dhe pse kishim diference nuk stononim dhe ne tip shkonim. A ka aktruar kete sdi ta them sepse kur vjen nje ndarje e tille cdo gje eshte e mundur...
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ok e respektoj mendimim tuaj. Nuk mund te te them ca bisedonim por di te them qe kuptoheshim shume mire pasi dhe pse kishim diference nuk stononim dhe ne tip shkonim. A ka aktruar kete sdi ta them sepse kur vjen nje ndarje e tille cdo gje eshte e mundur...
Sbesoj se ka aktora ne Shqipëri jan te zen te gjith me pun ?
 
Jo jo ta kontakoj jo ,qiell e toke te behen bashke si shkruaj me kurr ....thjesht e kam pare qe sme ka vene block ne wp por i vura vet block dhe ia fshiva numrin dhe pse keto block ,unblock me duken muhabete adoleshentesh.
Mua me kan shpetuar nga shum "po i shkruaj kot sa me pa a po me mendon" ?
Se sme rri bytha mu.

Problemi eshte qe pasi jan pergjigjur pozitivisht, mka kaluar deshira ?
Sepse per mua dashuria eshte shume e shenjte dhe dua ide te qarta, siguri, te kem siguri dhe jo te rri me frik apo njemije dyshime. E di qe mund te duket absurditet por un di cfare dhe ne cform e perjetoj... nuk pres te kuptohem.
 

Elaaa

Antar Aktiv
Mua me kan shpetuar nga shum "po i shkruaj kot sa me pa a po me mendon" ?
Se sme rri bytha mu.

Problemi eshte qe pasi jan pergjigjur pozitivisht, mka kaluar deshira ?
Sepse per mua dashuria eshte shume e shenjte dhe dua ide te qarta, siguri, te kem siguri dhe jo te rri me frik apo njemije dyshime. E di qe mund te duket absurditet por un di cfare dhe ne cform e perjetoj... nuk pres te kuptohem.
Jo jam sh dakort , e shenjte eshte dhe te kuptoj.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Si ka mundesi qe gjithe femrat po vijne duke vajtuar
Po ndonje mashkull do dali qe t'i japim cik mbeshtetje ne?
1 I ditur që i dinte të gjitha erdhi dhe e përzunë këta çelozat i vunë ban ?
 
3- very harsh ( me fal per anglishten se spo gjej fjalen e duhur ne shqip) por mbase eshte e verteta. 1& 2 jane pa rendesi , duke thene e kisha nje diference 8.5 dihet qe jam mbi 35 ?
Duke qene qe je mbi 35 atehere ai paska moshen per tu burreru por paska ngel adoleshent akoma ? quje veten me fat qe maroi me kaq dhe falendero veten per momentet e bukra qe ke pas me te (nese ke pas te tilla)
 
Top