Me duaj! :))

kur pash kete foto,se c`me brodhi mendja si nje elekricitet ne kohe,dhe padashje po mendoja;
A do ja mbajme njeri-tjetrit duart ne pelqeri!?
Si do jete jeta jone rrth te 70-tave?!

Dhe kesaj fotoje do ngjisja keto vargje momenti te mijat.


....me duaj ti perseri,sic dite dje dhe sot,,,dhe deri ne perjetesi! :))
7caa6b4ef311554a2aaf895212ebcde3.jpgTema; c`do gje rreth dashurise,foto,shprehje qe ju zgjojne copeza dashurie.
 
Unë mund të mos jem dashuria jote e parë, puthja e parë, shikimi i parë, ose takimi i parë, por thjesht dua të jem gjithçka jote e fundit
`citim.

244222967_5021950724496018_7466067230889773385_n.jpg
 
Top