Krijimet Letrare~Prill-22

Krijimet Letrare~Prill-22


  • Totali i votuesve
    33
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ja mirembrema juaj!
Arrijme keshtu ne diten e shpalljes se krijimeve tona!

Krijimi fitues per kete muaj eshte krijimi numer;

~ 2-Gjithçka qe dua... shkruar nga @LeVoyageur . Urime LEv !🤗

Urime dhe krijimit Te dyte,me nje vote ndryshim ;

~1-Pranvere n'Shpirt! -shkruar nga @Soulmind .urime Soleee. 🤗


Gjithashtu falenderojme perzemersisht!

3-Kujtimet - @Hilarious ! 🤗
4-Ankand bamirësie.- @Desa ! 🤗
5-Fjale. - @NeVertiti !


Bashke do rilexohemi per lajmerimet e muajit qe vjen! 🤗
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Pranverë n’Shpirt! ishte më e bukura po s’jap më vota ke shkrimet e @Soulmind 😁
Po ç'te kam bere mo, c'te kam bere?! (cit. pallati 176)
p.s. jam me cel e nuk sjell dot videon qe te hapet tek min. i caktuar si e bejne ca e ca. 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Moj @Soulmind po ti vetem me ramazan e paske pase kete muaj tek konkurset😝

Urime 😘
Po zmr. Ky muaj ishte muaji i shpirtit dhe nuk e ndrydha veten nga fakti se si mund te pritej. Fundja shpirti im eshte i lidhur me besimin. 🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Tashi, kot sa për muabet:
Ato shkrimet e tua' kanë nevojë për krasitje 😁
E kthejme ne plot muhabetin😁
Si psh?! Me duhen ca kritika konstruktive t'i kem parasysh para botimit te dyte 😁
l
 
Redaktimi i fundit:

No_Sens

Antarë i Respektuar
Kujtimet e @Hilarious qe mori dhe voten time super krijim (sipas preferencave e gjykimit tim) Vargje te ndjera me emocion dritherues. Meriton duartrokitjen e vleresimin tim. Mos u lodh kurre se shkruari sepse eshte nje vlere e shtuar.
Respekt!!!
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Hë për @Desa hë .
Ku është syri yt 🧐😜
Urime Lev 👍 ndaje me shokët fitoren 😜
E kam për vete sa të ftymoj. Pastaj, donacion bamirësie 😊🤗
 

Lauri

Anunnak
E kam për vete sa të ftymoj. Pastaj, donacion bamirësie 😊🤗
Si ishte ajo thënja për ferrat e trëndafilit...🤔🤗
 

Lauri

Anunnak
Nuk do ishte trëndafil, por një kërcell e ca petale 😊🤗
Nuk është thjesht një thënje për ferra e petale trëndafili.. ..por një thënje e thellë filozofike 😊👍
 
Top