Krijimet Letrare~Prill-22

Krijimet Letrare~Prill-22


  • Totali i votuesve
    33
  • Poll closed .

Desa

Felix Culpa
S/M
Ankand bamirësie e ka shkruajtur @Lindiii 😂
Imagjino ta ketë shkruajtur dikush tjetër. Duhet t’i kërkosh falje pastaj 😁

1. Vërtetë shkrim i bukur dhe plotë ngrohtësi që mund të sjellë një muaj i bekuar. Por, kanë qëlluar edhe Pashkët këtë muaj.

2. Ah ëndërrat e bukura. Mbeten megjithatë - vetëm ëndërra.

3. Më pëlqeu buzëqeshja si pozitivitet për ta mbyllur shkrimin.

4. Nuk paska takuar të mirën, por i dhuron me shpresë se dikush tjetër do i gjejë. Ok!

5. E kam theksuar më lartë! Mori votën time.

p.s. meritojnë më shumë, por kaq nga unë. 🙂
 

Endrra

VIP
V.I.P
Jam kureshtare te di kush e ka shkru kete.. gjithçka qe dua 🤔


Dua te marr shembull per mire bre.
Per momentin gjithcka qe dua eshte te jem milionere 😒🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jam kureshtare te di kush e ka shkru kete.. gjithçka qe dua 🤔


Dua te marr shembull per mire bre.
Per momentin gjithcka qe dua eshte te jem milionere 😒🤣
He DEDe a ka ra bor-aaa?
Si po me degjon?! hahahahahahah
 

Robin

Antarë i Respektuar
Urime te gjitheve per shkrimet e tyre. I lexova me kenaqesi 🙂
Tek 3 te parat e gjeta veten, me pelqyen shume.


1-Pranvere n'Shpirt!

N'parvaz puhize arome limoni,
N'shpirt ndjesi malli
.

E ndjeva te gjithe shkrimin, ndoshta ngaqe e kemi ndjesine e njejte. Veçova fjaline permbyllese sepse me pelqeu :)

2-Gjithçka qe dua...
Pa fjale! Shume i bukur si shkrim, ndonese shkrimet e dashurise e kane magjine me vete. Te gjitha do e gjenim veten ne keto vargje 🤪Nder ndjenjat me te bukura qe njeriu perjeton.Ndaj dhe ekzagjerimet e te shprehurit lejohen.

3-Kujtimet

do i buzëqeshë jetës.
Lere me kete.Sikur ta kisha shkruar une! Eh..., kujtimet do na shoqerojne here pas here, por e rendesishme eshte qe ne ti kujtojme si dicka e bukur. Dhe te marrim perhera ndjesi pozitive prej tyre, kete e kemi ne ne dore. Ti buzeqeshesh jetes gjithmone!

4-Ankand bamirësie.
E strukturuar bukur edhe thjeshte , vetem se duket cik si depresuese :rolleyes:

5-Fjale.

Fjale qe thuhen , fjale qe shuhen.
Fjale qe lindin per te mire.
Fjale qe lindin per te nxire.
Fjale qe urojne,fjale qe mallkojne.
Fjale qe lidhin ura,fjale qe i shkaterrojne.
Fjale qe qarkullojne dhe krijojne stuhi.
Fjale qe lindin dhe krijojne dashuri.
Me fal i dashur njeri!
Kush lindi me perpara,fjala apo ti!
?

Kjo me pelqeu shume :)
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
I pash,por sua heq dot voten se nuk e editoj dot sondazhin.
Se di ne mundet te bej dicka @WxP te lutem ,nese mundesh ti largosh ato dy vota.
Ksaj rradhe mere me leng se mishi mbaroj por her tjera transparence se psh @Desa reagoi mbi ate cfar thash un e automatikisht gnith antaret dyshojn se mund te jet krijimi i asaj 🤷🏻‍♂️🤣🤣🤣
Njëri garant që nuk ka votu veten 😂 të shohim tjetrin 😂😂
He t shofim iher se ene pak del n'mejdan 🤣
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Mos qesh mi.. gjynah 😔
Ç'më kujtove atë komedin me fjalëkryqin ku gruaja pyet burrin "çfarë bëjmë mëngjes drek darkë" dhe ai i çoroditur nga druri thot "po hë ça bëjmë" 🤣
Të zinjtë burra ,romanin gati e kan nga unë🤣
Unë do jem zëri i tyre për këtë muaj 🤣🤣
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Ksaj rradhe mere me leng se mishi mbaroj por her tjera transparence se psh @Desa reagoi mbi ate cfar thash un e automatikisht gnith antaret dyshojn se mund te jet krijimi i asaj 🤷🏻‍♂️🤣🤣🤣

He t shofim iher se ene pak del n'mejdan 🤣
Se mos është hera e parë që ka transparencë në shkrim? 😂 Sa herë kan provuar njerëzit të gjejnë autorin/en në bazë të stilit 🤦🏻‍♀️
Gjithësesi, dyshim se kan votuar veten, dyshim se kush dhe pse reagon, dyshim stili i kuj është 🙄
Le të lexojmë e votojmë për krijimin që e ndjejmë më tepër 😁
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Se mos është hera e parë që ka transparencë në shkrim? 😂 Sa herë kan provuar njerëzit të gjejnë autorin/en në bazë të stilit 🤦🏻‍♀️
Gjithësesi, dyshim se kan votuar veten, dyshim se kush dhe pse reagon, dyshim stili i kuj është 🙄
Le të lexojmë e votojmë për krijimin që e ndjejmë më tepër 😁
Po ti se merzitesh kot moj 🤷🏻‍♂️🤣

Un u habita cne paskan ardh ato dy antart e rinj apostafat vetem me votu 🤨🤣
 
Top