Kerkoj Grua ose Burr !!

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Une boll kam kerkuar. Kam fillu me mbajte diet. ;)
 

Jetmira

V.I.P
Dua një burrë të jetë openmind.
Mos të jetë xheloz,nevrik,llafazan,pijanec.
Të dijë të gatuajë,të lajë e të jetë i durueshëm
😂😂😂😋😋
Ka ndonjë??
Andej nga Afrika,Australia,Amerika....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Dua një burrë të jetë openmind.
Mos të jetë xheloz,nevrik,llafazan,pijanec.
Të dijë të gatuajë,të lajë e të jetë i durueshëm
😂😂😂😋😋
Ka ndonjë??
Andej nga Afrika,Australia,Amerika....
A ben nga kosova😝
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Bobo ky ka ankesa mi😋😋
Ky nuk mduket nga ata që lan enë🤫🤫
Une di edhe tgatuaj, ta demonstroj me video madje 😋
 

Loverboy

A pretty face can never trick me

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Bobo ky ka ankesa mi😋😋
Ky nuk mduket nga ata që lan enë🤫🤫
Ky nuk ka pse i lan enë.ilan makina enve me rensi ka durim nuk eshte pijanec, nuk eshte xheloz eshte top ne form🤣
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Ginjen pra ginjen.
😋😋
Më dukesh xheloz zotrote.
Ehe ehe....
Oh Zot, u be veshtire te behesh i sinqerte, quhesh genjeshtar hahaha 😞
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
A ça je ti.
Ça je ti😋😋
Dukesh i urt zotrote po ëhë....😂😂😅
Fol shprehu se sbehet nami, mos tmundon ta mbajsh brenda 😋😂
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ma dogje planin....:p
Jo planin mos e digj ti 🤪,kaloje njëherë se si dihet
Mr Clean Ad GIF
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Kam bere gati masken..floke ..veshje..te vij si bjonde apo??..te marr ndonje vegel me vete apo i ke te gjitha ato qe na duhen??
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Kam bere gati masken..floke ..veshje..te vij si bjonde apo??..te marr ndonje vegel me vete apo i ke te gjitha ato qe na duhen??
Hajde si brune seksi ,uniformën ta kam gjetur të kuqe si gjaku ,breçkat gjirokastrite si masë 🤪,repipetat me mbushje se e dua me ballkon të bollshëm gruan 🤪🤣
Takat 10 cm 🤪,shtup dhe leck
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Gati jam..por kam nje frike te madhe sepse kam dale shum e bukur dhe seksi..dhe mashkulli i pare qe do me shohe do me perdhunoj..larg qofte
 
Top