Kerkoj Grua ose Burr !!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Burrin e kam!
Nje Dashuror kerkoj,po pat mundesi,tjete Trendy,bukurann i madh,i zgjuar,cool kshu gjonash te embla. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ju lutem vendosni me poshte specifikisht si do deshironit partnerin tuaj .flm
Un per vete e doja te shkurter me koken katrore te pakten te vendosja goten e uskit dhe tavullen e duhanit kur te ecnim rruges dhe ti ket veshet e mdhaja kur te benim dashuri ta teriqja nga veshet flm .spo shkruaj me shum se kam frik se marr baned
hahahahahahahahah.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Une dua nje Burre qe te jete burre jo vetem ne krevat , por ne karakter

kerkova shume ee? e vl , do bejme si do bejme me pretendimet lool
Po ti cne paske dal ne kerkim? 🤔


Per mua do ishte mir nje gru qe sperdor mbathje ....Se ka vajt stem e benzit 1mije euro kompleti...
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Forumi intervista...👎🏻👎🏻👎🏻
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
po thashe te beja e une nga kto anonimet ihere
po shyqyr te kam ty qe sme le xhap te bej lool
Po une brj kshu ngaqe e di qe me run e ti lool per mos dal bosh 🤣🤣
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Kush esht e interesuar ne prv 😌


Shiko fotografinë 1934799
Paska harru te shotje se:
- i ka guanicionet e reja.
- vaji i eshte nderruar cdo 5000 km
- ka libreze te sherbimeve
- eshte i perdorur por jo i keq perdorur, asnjehere nuk i eshte djegur marmita, cmim i levedisshem dhe vjen bashke me 4 goma dimri dhe nje manivel.
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Paska harru te shotje se:
- i ka guanicionet e reja.
- vaji i eshte nderruar cdo 5000 km
- ka libreze te sherbimeve
- eshte i perdorur por jo i keq perdorur, asnjehere nuk i eshte djegur marmita, cmim i levedisshem dhe vjen bashke me 4 goma dimri dhe nje manivel.
Me i pas gjitha kto e kisha mbajt per vete😂😂
 
Top