Kerkoj Grua ose Burr !!

Telepat

2+2=5
Ju lutem vendosni me poshte specifikisht si do deshironit partnerin tuaj .flm
Un per vete e doja te shkurter me koken katrore te pakten te vendosja goten e uskit dhe tavullen e duhanit kur te ecnim rruges dhe ti ket veshet e mdhaja kur te benim dashuri ta teriqja nga veshet flm .spo shkruaj me shum se kam frik se marr baned
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Ke harruar te kerkosh edhe ndonje qe eshte gjysem per gjysem, mekat.
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Po pershkruaje te lutem si do te jet ai qe do te gjej se nuk i dihet mund te tgjej dhe ktu
Nuk e përshkruaj dot se ndodh e kopjojnë. Gjithësesi, preferoj meshkujt bjond si e vetmja gjë e përbashkët me pamjen time. Të tjerat nuk kanë dhe aq rëndësi kur flitet për pamjen fizike. Ashtu është tema apo jo?
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
A e din ekzotikja qe kerkon grua 😂
 

The-Cook

Antarë i Respektuar
Nuk e përshkruaj dot se ndodh e kopjojnë. Gjithësesi, preferoj meshkujt bjond si e vetmja gjë e përbashkët me pamjen time. Të tjerat nuk kanë dhe aq rëndësi kur flitet për pamjen fizike. Ashtu është tema apo jo?
Thinjat quhen bjond ? 🤔😂😂
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Du gru qe mlshon shpirti mas saj.

A ka te tille a thua ? 😋
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
sikur te ma shpjegoje fiks ca eshte "mlshon shpirtin mas saj" ,te them une ka ose ska lool
Nje grua qe mi kerrdit te tjerat, mben te mos shoh askend tjeter pervec saj, nje qe me deh me helmin e dashurise, nje me tcilen do ti kaloje keto vitet e rinise 😋😂
 

Loverboy

A pretty face can never trick me

Monique

With or Without u
Nje grua qe mi kerrdit te tjerat, mben te mos shoh askend tjeter pervec saj, nje qe me deh me helmin e dashurise, nje me tcilen do ti kaloje keto vitet e rinise 😋😂
aha edhe ti pretendoke me shume se une lool
knaqu me pak se do ska me ashensor lool
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
aha edhe ti pretendoke me shume se une lool
knaqu me pak se do ska me ashensor lool
Jo jo, e ndali ashensorin une, ashtu me mire 😂
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Top