Hoxha refuzoi të bënte s*ks me të dashurën, ajo e qëllon me armë

Veton baco a ja kishe bo plumin hallall kesaj tigreshes? ???
 
Tani qe e pashe kete femren nuk i vej faj hoxhes.
Madje madje bile bile do i kerkoj shen Pollogut tja fale hoxhes kete mekat sepse kjo fut dreqin ne shishe e jo me hoxhen ne mekat
 
Kush qenka ky shejnti O voyageur se po na hynka ne pune ??
 
Kush qenka ky shejnti O voyageur se po na hynka ne pune ??
Vallahi as vete se di por sot e lexova ketu ne fv qe shen pollogu fal mekatet.
Une ju luta per vete sot ne mjes, ishalla me ndihmon se deri me sot sme ka bo derman njeri.
Se mbaj mend por nje goce nga fv ishte nga pollogu dhe e njihte kete shenjtin ?
 
Eshte imagjinar, me shume jam shejnt une qe jam me mekate deri ne fund se shen pollogu ??
 
I kan ber magji se ska munci
 
Se di per ato t'kosoves por kto t'shqipnise jane njoni me Rrugaç se tjetri lol
Megjithse cdo t'premte u jepet mundesia me la gjynahet me nje allahu akbar.

Ke ngaterru me rrefimin tek prifti, dhe ca dollar bakshish per intervenim
 
Back
Top