Hoxha refuzoi të bënte s*ks me të dashurën, ajo e qëllon me armë

Tronditet Bashkesia Islame ne Kosove.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fshatin Zhabar të Komunës së Mitrovicës në Kosovë. Mësohet se një 28-vjeçare i kërkoi hoxhës së fshatit, Sead Bejtja, të dilte me të pas mesnate, por ky i fundit refuzoi.
Gruaja e cila kishte ardhur me taksi pranë shtëpisë së hoxhës, u irritua nga veprimi i tij dhe e kanosi me armë atë, duke qëlluar në ajër.
Më pas, ajo u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa Bejtja raportoi rastin në Policinë e Mitrovicës. Sipas mediave kosovare, hoxha pranoi në polici se kishte një lidhje jashtë martesore me 28-vjeçaren.
Të njëjtat burime, duke iu referuar dëshmisë së një të afërmi të familjes, theksuan se lidhjen e imamit me gruan që e ka nosi atë, e dinin të gjithë, përfshi bashkëshorten dhe fëmijët e tij.
Javanews.al
 
Tronditje e madhe faktikisht duke pare qe skishte rob qe se dinte. Temen
Tronditja mbetet tronditje, e dinte apo se dinte njeri.
Madje thashethemet e gazetareve thone qe shume klerike te larte te BIK jo vetem qe ishin tronditur por u kishte rene edhe te fiket.
Madje madje, bile bile, disa prej tyre kishin kerkuar te dinin kush ishte kjo 28-vjecarja.....
Arsyen pse donin ta njihnin se di....
Une nuk i besoj keto thashetheme te uleta pseudogazetaresh por keto fjale qarkullojne ne bashkesine e besimtareve myslimane ne Kosove.
E theksoj-Une personalisht nuk i besoj aspak keto lajme te rreme.
 
M

Morfina

Nuk te drejtoj njeri me gisht ty pa merak se mtreme me ter kte shkrim :p. Biles biles hoxha ishalla ve mend se dro kush i versulet tjeter si kamikaz :).
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Qenka ngatrru me mafi hoxha :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Gabim,se i martuar dhe me nje dashnore 28 vjecare,duhet te presesh kusuret pastaj.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
e qelloi. thash se e kishte vra.
ama paska qellu ne ajer me tremb zogjt.

Dhe ta vriste sme vinte keq hic.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Do jete shpenzu ne krevat e ska pat me takat.. :p :p

Yt palo hoxh, kishe pi i viagra mer dreq se na flliqe.. lol lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Phaa cfar lajmi bomb?
Po mir nese hoxha i kerkoi te dal pas mesnate,cka dreqi shkoj ajo e shtiu ne ajr!?
Un e lexova diku tjeter,se kta ishin ne lidhje,po se di pse i kishin prish muhabetin dhe hoxha nuk kish dasht te marr per grua..meqe gjith fam,ishin ne dijeni per kete lidhje..

Ps.un ni gje se marr vesh te ato femra,qe mundohen te ngrejn muret mbi themelet e lekundura..
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Talluni me fukarane talluni :(
E ke gabim mogli ne po paraqesim alternativa se si mos bien pre Hoxhallaret e tjere,,,,.. lol lol :p

Keshilla e pare kurre mos ja trego shtepine.. :p
keshilla e dyte beji punen ne sabah ose ne aksham asnjehere ne mes te nates se nuk i besohet nates,. :p
te tjerat me vone . :D :D
 

JordanBelfort11

Do you think i tell people things?!
V.I.P
E ke gabim mogli ne po paraqesim alternativa se si mos bien pre Hoxhallaret e tjere,,,,.. lol lol :p

Keshilla e pare kurre mos ja trego shtepine.. :p
keshilla e dyte beji punen ne sabah ose ne aksham asnjehere ne mes te nates se nuk i besohet nates,. :p
te tjerat me vone . :D :D
Thuji edhe te marri masa mbrojtese kur ta takoje ( antiplumb ne rastin konkret) se nqs nuk ja ben qefin... pau pau,ike per lesh... ???
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Thuji edhe te marri masa mbrojtese kur ta takoje ( antiplumb ne rastin konkret) se nqs nuk ja ben qefin... pau pau,ike per lesh... ???
te pijne hapje per ndersyes qe ju japin demave qe te behen Dema.. lol lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Se di per ato t'kosoves por kto t'shqipnise jane njoni me Rrugaç se tjetri lol
Megjithse cdo t'premte u jepet mundesia me la gjynahet me nje allahu akbar.
Po gjith ai popull se ju shkon pas si jan??

Mu zemra mal me bahet per festen e bajramit se mbushet ai sheshi..
Them me vete O Allah te faleminderit se ke udhzu kete popull.
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Po gjith ai popull se ju shkon pas si jan??

Mu zemra mal me bahet per festen e bajramit se mbushet ai sheshi..
Them me vete O Allah te faleminderit se ke udhzu kete popull.

Populli eshte dele , lehtesisht i manipulueshem , jo vetem ne fe , por ne cdo fushe te jetes.

Fluturo gamori , fluturo do t'thone.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Po t
Populli eshte dele , lehtesisht i manipulueshem , jo vetem ne fe , por ne cdo fushe te jetes.

Fluturo gamori , fluturo do t'thone.
i

Po ti ndrysho nga ai popull pra..
 
Top