Djemtë shqiptarë janë kot, kërkoj të dashur të huaj

-640-0-1653990581xeva-1-953.jpg

Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, nëpërmjet një video, ajo ka thënë se djemtë që jetojnë në Shqipëri nuk bëjnë dhe nuk janë më tipi i saj.


Kujtojmë këtu,që moderatorja ka qënë në lidhje me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topatlli, Genarin.

Ajo ka rrëfyer se është njohur me të kur ka qenë 15 vjeçe dhe nuk ka tentuar asnjëherë që t’i fshehë diçka nga jeta e saj, familjes.

Mirëpo, në 2019 ata i dhanë papritur fund lidhjes.
-0-500-Eva-Murati-33.jpg
Moderatorja fshiu nga rrjetet sociale fotot e tyre.

Ajo nuk ka folur asnjëherë se çfarë ndodhi dhe pse u ndanë, duke konfirmuar në heshtje ndarjen.
-0-500-Eva-Murati-77.jpg
Murati së fundmi ka zbuluar se ka marrë oferta tunduese nga projekte mjaft të rëndësishme në Itali dhe ka rrëfyer se së shpejti do ta shohim në një program televiziv në shtetin fqinj, ndërsa Genari është lidhur me moderatoren tjetër të sportit, Cindy Marena.

tema
 
Kjo znj. ka bere nje gabim pasi nuk ka analizuar faktin se perse nuk i pelqejne djemte shqiptare, aresyet jane te ndryshme, varet se cfare vendos ajo prioritet, mos diskutojme kot me duket,...
 
Më plq shumë këto që ke shkruar 👏

Të përqafojë 🤗
po normale se te pelqejne se se kam dashte veten me trugu tipin e filozofit
se ta kisha tregu eeeeeeeeeeeeeeee
i kisha kepute nja tre a katermbedhjete cope :D


do me perqafosh ????????? aman se eshte vape.................
ma jep borxhin ne dimer me mire aman...........
 
Shije shije kjo dynja . Disfaten dhe pakenaqesin mund ta kesh edhe nga shqiptari Edhe Pse rraca jone .
Respektojii mendimin e gjithkujt them una .😬
 
po normale se te pelqejne se se kam dashte veten me trugu tipin e filozofit
se ta kisha tregu eeeeeeeeeeeeeeee
i kisha kepute nja tre a katermbedhjete cope :D


do me perqafosh ????????? aman se eshte vape.................
ma jep borxhin ne dimer me mire aman...........
U bëre ti të ma lësh seen 😛
Më lexo mirë mua se nuk dallohet lehtë ironia ime ndonjëherë 🤣
Kështu virtualisht edhe ta jap ndonjë përqafim por live ske shanse dmthn 😛
Klm Vinjol ,mos mi zgjo xhindet 🤣
 
U bëre ti të ma lësh seen 😛
Më lexo mirë mua se nuk dallohet lehtë ironia ime ndonjëherë 🤣
Kështu virtualisht edhe ta jap ndonjë përqafim por live ske shanse dmthn 😛
Klm Vinjol ,mos mi zgjo xhindet 🤣
ca eshte kjo tkam lene seen ???
ca dmth
per zotin ste kam lene une gje .....
opo dhe te me lutesh hajde te perqafoj........... nuk vij dhe pikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
skam pune tjeter une ja se shef te vij e te me perqafosh tiP.s te bej dhe une njihere pak interesantin..................
 
Top