Djemtë shqiptarë janë kot, kërkoj të dashur të huaj

-640-0-1653990581xeva-1-953.jpg

Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, nëpërmjet një video, ajo ka thënë se djemtë që jetojnë në Shqipëri nuk bëjnë dhe nuk janë më tipi i saj.


Kujtojmë këtu,që moderatorja ka qënë në lidhje me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topatlli, Genarin.

Ajo ka rrëfyer se është njohur me të kur ka qenë 15 vjeçe dhe nuk ka tentuar asnjëherë që t’i fshehë diçka nga jeta e saj, familjes.

Mirëpo, në 2019 ata i dhanë papritur fund lidhjes.
-0-500-Eva-Murati-33.jpg
Moderatorja fshiu nga rrjetet sociale fotot e tyre.

Ajo nuk ka folur asnjëherë se çfarë ndodhi dhe pse u ndanë, duke konfirmuar në heshtje ndarjen.
-0-500-Eva-Murati-77.jpg
Murati së fundmi ka zbuluar se ka marrë oferta tunduese nga projekte mjaft të rëndësishme në Itali dhe ka rrëfyer se së shpejti do ta shohim në një program televiziv në shtetin fqinj, ndërsa Genari është lidhur me moderatoren tjetër të sportit, Cindy Marena.

tema
 
Ska ra akoma ne anakonda kjo 🤣
Ka femra qe bin ndashuri me gjatsin e pinokut 🤣🤣🤣
 
Meshkujt shqiptar nuk janë besnik,por kot nuk janë.
Të paktën sedrën e turpin e njohin.
Nënën,motrën e kushërirën nuk ta ngacmojnë.
Pa i huji si njef kto.
Gjithsesi silikoni gjallë je po hë.
Shushk e dreqit😋😋
 
Ska ra akoma ne anakonda kjo 🤣
Ka femra qe bin ndashuri me gjatsin e pinokut 🤣🤣🤣
nuk ja shef Gjoksin te gjunjet....
ku pjerdh per pinok kjo
kjo don ndonji boa te zi
tja thyje brinjet
 
E cfare ndonje cudi te madhe eshte kjo. Bile edhe meshkujt shqiptare duhet te shohin mire se mos ju pershtaten te huajat, do sugjeroja gjermane.
 
Meshkujt shqiptar nuk janë besnik,por kot nuk janë.
Të paktën sedrën e turpin e njohin.
Nënën,motrën e kushërirën nuk ta ngacmojnë.
Pa i huji si njef kto.
Gjithsesi silikoni gjallë je po hë.
Shushk e dreqit😋😋
Me duhet te them qe I ke ran pikes.
Edhe un nga origjina jam kthyer ahahhaha. Se intelektuhali taljon qelloj difektoz lol
 
Po sot per fame luftohet dhe kane interes disa se perfitojne, prandaj ka shume qe i afrohen kesaj dhe te tjerave, pavaresisht se ka share gjinine mashkullore shqiptare
 
nuk ja shef Gjoksin te gjunjet....
ku pjerdh per pinok kjo
kjo don ndonji boa te zi
tja thyje brinjet
Po pse me kete dhune barbare, brinjet me i thye, ndonjehere e ndjen ashtu, por duhet te bish dakord me even, nuk ka rendesi "boa" fare, me kinezet femrat kenaqen,.me mire te dish se te kesh thote nje fjale e urte
 
Jalla o Vinjol se na shastise,gjoksi madhë natyral ashtu varet po nga ta dish ti 😁
Po prit o te keqen xhaxhi prit se je e re akoma
Flasim kur te shkosh pas 35-36
Tani sje e vetmja ti femer keu te gjithma mund te shkruajne nese jam gabim :D
Femrat pas asaj moshe kerkojne te kryerje nderhyrje ne gjoks
por me perpara jua sygjeroj nji Mamografi te gjithate :)
JU rrofte Silikoni e Botoxi
Hila spo them per ty yll e ti i ke natyrale :D
 
Po prit o te keqen xhaxhi prit se je e re akoma
Flasim kur te shkosh pas 35-36
Tani sje e vetmja ti femer keu te gjithma mund te shkruajne nese jam gabim :D
Femrat pas asaj moshe kerkojne te kryerje nderhyrje ne gjoks
por me perpara jua sygjeroj nji Mamografi te gjithate :)
JU rrofte Silikoni e Botoxi
Hila spo them per ty yll e ti i ke natyrale :D
Jalla o Vin më thua mua të keqen xhaxhi që kam eksperienc më shumë se ty për jetën .Në fakt të them unë ty të keqen teta
Unë jam natyrale vërtet ,por nuk jam perfekte .Trupi im ka ndryshuar që kur jam bërë nënë ,edhe?! Ça lidhje ka gjoks i varur(që është natyral i madhë) me gjoksin e ngritur?! Për aq kohë sa ti e gjykon një femër nga trupi dhe format më beso ashtu ke për të ngelur duke pritur perfekten që ske për ta marrë asnjëherë yllo 😊

Tani sje e vetmja ti femer keu te gjithma mund te shkruajne nese jam gabim
Mua më vrau syrin ,dhe nuk flas në emër të grave këtu pa merak


Femrat pas asaj moshe kerkojne te kryerje nderhyrje ne gjoks
Jo të gjitha Vinjol 😊 ka plot femra që se kan primare fare atë që thua ti

Sa për temën nqs do takoja disa djemë pshm si ty apo disa të tjerë që kundërpërgjigjen me gjuhë seksiste (gabim është se nuk i përfaqsoni ju djemtë e Shqipërisë) do e thoja këtë në irritim e sipër 😊
 
Jalla o Vin më thua mua të keqen xhaxhi që kam eksperienc më shumë se ty për jetën .Në fakt të them unë ty të keqen teta
Unë jam natyrale vërtet ,por nuk jam perfekte .Trupi im ka ndryshuar që kur jam bërë nënë ,edhe?! Ça lidhje ka gjoks i varur(që është natyral i madhë) me gjoksin e ngritur?! Për aq kohë sa ti e gjykon një femër nga trupi dhe format më beso ashtu ke për të ngelur duke pritur perfekten që ske për ta marrë asnjëherë yllo 😊
oj flori
Vini nuk paragjykon askend se nuk eshte askush qe te paragjykoje njeri :) por p ote them thjesht realitetin
dhe pas lindjes se nji femre ndodhin ndryshime drastike me trupin e saj :D

Mgjth femra sjell ne jete nji krijese te re e trupi i saj e vetja e saj del direkte ne vend te dyte

Ti ta kesh me jete ate engjell por
lumturia jote nuk eshte me trupi i bukur por shendeti i engjellit tend :D
Vetja ka kaluar ne dore te dyte

Ahh dhe dicka
nuk jemi ketu per ti vendosur ne kandar eksperiencat tona por,,,,,,,,,,,,
di te te them vetem 1 gje

Ne jete nji person Kurre
mos e respekto shume
mos e beso shume
dhe mos e Mbivlerso shume
sepse kjo fjala shume
1 dite mund te te lendoje vertete shume
 
oj flori
Vini nuk paragjykon askend se nuk eshte askush qe te paragjykoje njeri :) por p ote them thjesht realitetin
dhe pas lindjes se nji femre ndodhin ndryshime drastike me trupin e saj :D

Mgjth femra sjell ne jete nji krijese te re e trupi i saj e vetja e saj del direkte ne vend te dyte

Ti ta kesh me jete ate engjell por
lumturia jote nuk eshte me trupi i bukur por shendeti i engjellit tend :D
Vetja ka kaluar ne dore te dyte

Ahh dhe dicka
nuk jemi ketu per ti vendosur ne kandar eksperiencat tona por,,,,,,,,,,,,
di te te them vetem 1 gje

Ne jete nji person Kurre
mos e respekto shume
mos e beso shume
dhe mos e Mbivlerso shume
sepse kjo fjala shume
1 dite mund te te lendoje vertete shume
Më plq shumë këto që ke shkruar 👏

Të përqafojë 🤗
 
Top