• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte gjella/et karakteristike shqiptare, e paperseritshme ne asnje vend tjeter?

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Lakror me dy Pete... qepe domate lol lol
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Cfare gatimi eshte ky Jana?

Apo mendon salce me veze,dmth fergese?

Fergesa behet e ketej meqe ra fjala
nuk eshte ferges angelic eshte tave qepe me ves ne furre ..
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Ne kemi shume llojshmeri ushqimesh e gatimesh...
por kur sheh recetat e huaja...ty te duket se vec shijes se mire pjatat tona...nuk kane shume sy si te thuash...
megjithse vitet e fundit ka ndryshuar pak...kemi mesuar te gatuajme edhe per syrin jo vetem per stomakun...

ama nje gje mund te them me bindje te plote...asgje...absolut asgje nuk te shijon sa ushqimi vendit tone...

kudo jane kaq bajat dhe kaq pa shije sa ti fillon dhe ke nostalgji per gjithcka...
 

Ketrush

Anëtar i ri
:jooo:jooo
Ne kemi shume llojshmeri ushqimesh e gatimesh...
por kur sheh recetat e huaja...ty te duket se vec shijes se mire pjatat tona...nuk kane shume sy si te thuash...
megjithse vitet e fundit ka ndryshuar pak...kemi mesuar te gatuajme edhe per syrin jo vetem per stomakun...

ama nje gje mund te them me bindje te plote...asgje...absolut asgje nuk te shijon sa ushqimi vendit tone...

kudo jane kaq bajat dhe kaq pa shije sa ti fillon dhe ke nostalgji per gjithcka...
:jooo
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ai lakrori me miell misri dhe bishta qepesh te njoma. ose miell misri me groshe, brushtull me duket e ka emrin. ja kto si gjen ne asnje vend ?
as trahanan si e bejme ne jo. nturqi ka por kta e pinin si supe. se benin me buke si neve ?
 
Top