Çfarë do i thoje një femre, dhe një mashkulli?

Moj gocë...po të turbullohet mendja jasht tematikës 🙃
. Hek jam brenda temes po ti spo i bie ne te hic .😬
Mbaj duart në timon dhe ec drejtë ;)
Jam ne pune dhe Jo ne makine . Pastaj Edhe Pse nderrova emer e ti sme njeh po kur te kthjellohesh do kujtohesh qe piperka Eshte kogja vixhilente ne timon .
Ciao tani se boll abusova me punen sot.🤪
 
. Hek jam brenda temes po ti spo i bie ne te hic .😬

Jam ne pune dhe Jo ne makine . Pastaj Edhe Pse nderrova emer e ti sme njeh po kur te kthjellohesh do kujtohesh qe piperka Eshte kogja vixhilente ne timon .
Ciao tani se boll abusova me punen sot.🤪
Kur flet seriozisht mos më nxjerr gjuhën jashtë.ok

Kur të flas me shaka... që nuk të njoh si Viktoria ti e merr seriozisht..🤷

Duart më timon, po them që rri drejtë në mhb, dhe jo thumba me Laurin 🤫
Ku do të dalësh ti, unë t'a kuptoj para se ti t'i hyshë mhb. Ok

Po e kthen në përsonale zotrote se të thashë që nuk të njoh si Viktoria??
Njihesh njihesh pa merak..

Dhe mos abuzoni me kohën tuaj të çmuar nëpër forume....shikoni punët lol
Se unë vras një kohë të vdekur që kam në punë...ndaj vetëm më bën një nder forumi..
 
Kur flet seriozisht mos më nxjerr gjuhën jashtë.ok
🧐🧐🧐
Ja qe sdua . Edhe Pse nuk ta nxorri kush gjuhen .😉
Kur të flas me shaka... që nuk të njoh si Viktoria ti e merr seriozisht..🤷
Duhet ta marr seriozisht ashtu si e bere ti kur the : nuk i kam idete e qarta apo qysh Laur? 🤷‍♀️
Nderkohe te dy e dim shume mire sa e Qarte jam une ne ato qe bej dhe them !
Ashtu si ti.
Duart më timon, po them që rri drejtë në mhb, dhe jo thumba me Laurin 🤫
Ça jan kto thumbat se un se kam iden? 🤷‍♀️ Un thumbat si perdor me ata/o qe e kan merituar e jo me ty Por Nese e ndjen se i meriton pa merak thumbohemi ne vijim .😬
Ku do të dalësh ti, unë t'a kuptoj para se ti t'i hyshë mhb. Ok

Po e kthen në përsonale zotrote se të thashë që nuk të njoh si Viktoria??
Njihesh njihesh pa merak..
Un jam zonje o zoteri . Dhe nuk kthej asgje ne personale kte ti duhet ta njohesh me mir se kushdo ne kte faqe meqe presupozohet se me njeh e njihemi. 😉
Dhe mos abuzoni me kohën tuaj të çmuar nëpër forume....shikoni punët lol
Se unë vras një kohë të vdekur që kam në punë...ndaj vetëm më bën një nder forumi..
Un bej ca dua , kur dua dhe si dua ama Po te them vetem dicka je komplet jashte orbite me komplet kte postim.
Dhe ke kohe qe sje me ai Lauri qe un njoh .
Uroj te kthjellohesh 👋 ta uroj me gjithe ❤️
 
Nuk po t'a lexoj fare çfarë ke shkruar 🤷
Nuk bëj gërr verr non-stop unë 🤗 👋
Edhe se kam kohë mjaft
 
Do i thoja meshkujve :mos u bëni feshkuj ,se jeni bërë më llafazan se femrat dhe na keni lënë si qyqe😝
Një thashethem që themi me njëra tjetrën themi "u po ma tha filani" 😝
 
Top