Çfarë do i thoje një femre, dhe një mashkulli?

Nuk është qeshtje prob, por zgjidhje..!
Nuk më duket e vështirë diferenca mes dy rasteve 🙂🙃.

Çfarë po kupton ti Lise?
 
po lere o dashnii nashiii @ViktoriA~ se meshkujt jane per nje dru pas koke. :p
Po ne i lindim mi ata,dhe po ata dhe keta fillojne te na bejne ligjin ne!? :p
Po se ka pare historia moderne kete gje. ahahahahahhaha
 
po lere o dashnii nashiii @ViktoriA~ se meshkujt jane per nje dru pas koke. :p
Po ne i lindim mi ata,dhe po ata dhe keta fillojne te na bejne ligjin ne!? :p
Po se ka pare historia moderne kete gje. ahahahahahhaha
Un them kta nuk meritojn as ti shkruash gjithe kto rreshta qe sapo i thé.
As kohen tone . Dmth :p
Qashtu po qysh . E the mire i sjellim ne jete dhe na bejn derr verrr po harrojne qe ne jemi gjeneza 😍😜
E me e bukura kur thon sna e varin ( viktimizohen)🙊
Mos me ndez me shume se jam si kur je monopause enforce 🤣
Tema : per ty se ke me kujton ky .🤣🤣

8E79F4CA-9158-4193-9DF9-476E94525ADA.jpeg
 
Un them kta nuk meritojn as ti shkruash gjithe kto rreshta qe sapo i thé.
As kohen tone . Dmth :p
Qashtu po qysh . E the mire i sjellim ne jete dhe na bejn derr verrr po harrojne qe ne jemi gjeneza 😍😜
E me e bukura kur thon sna e varin ( viktimizohen)🙊
Mos me ndez me shume se jam si kur je monopause enforce 🤣
Tema : per ty se ke me kujton ky .🤣🤣

Shiko fotografinë 1954561
hahahahahahahmketu ka qene @Punk1 dikur i rii atehere,kur me merrte me te mira. ahhahahahahahahahha
 
Nuk jam feministe ne ekstrem, jam me te drejten, qe mund te jet e femres te jete e lire te deshirohet nga shum dhe te zgjedhi ke te doje dhe sa te doje, pa I ven gjshtin bota, se ne e kemi pak ket kompleks, gjithashtu eshte e drejta e mashkullit te zgjedhi ate qe deshirohet pak apo shum nga te tjeret pa paragjykime!
Kjo per sa I perket thenies se @Lauri
 
Thenie te tilla jan maskiliste
Une u shpreha nese ti e kuptove
Jemi te lira te bejm cte duam, pa u zgjat shum se kam pak Pune sot!
Mos u bëj femra që të gjithë deshirojnë.
Por femra që pak mund t'a kenë.


Atëherë nuk paske kuptuar asgjë..!
Shprehja po thotë: të jeshë vetëvetja dhe prezantoju siç je, dhe jo si duan të tjerët.🤷

Shendet t'u thuash ju, me plaç t'a ktheni 🙃
 
Mos u bëj femra që të gjithë deshirojnë.
Por femra që pak mund t'a kenë.


Atëherë nuk paske kuptuar asgjë..!
Shprehja po thotë: të jeshë vetëvetja dhe prezantoju siç je, dhe jo si duan të tjerët.🤷

Shendet t'u thuash ju, me plaç t'a ktheni 🙃
Por une u nisa nga fakti qe femra eshte vetvetja, dhe keshtu eshte e deshiruar 🤣🤣🤣
 
Mos u bëj femra që të gjithë deshirojnë.
Por femra që pak mund t'a kenë.

o @Lauri @Lise tha kete;
Perse mos te jem ajo qe deshirojne te gjithe,dhe zgjedh ata pak qe dua une ne cilsin ,formen dhe intuiten time.
Pra sme prish gje mua pse me duan te gjithe.
Me rendesi eshte se nga ata te gjithe;
do kem mundesine te zgjedh ke te dua une.
a shpjegova miree o lise?
 
Mos u bëj femra që të gjithë deshirojnë.
Por femra që pak mund t'a kenë.

o @Lauri @Lise tha kete;
Perse mos te jem ajo qe deshirojne te gjithe,dhe zgjedh ata pak qe dua une ne cilsin ,formen dhe intuiten time.
Pra sme prish gje mua pse me duan te gjithe.
Me rendesi eshte se nga ata te gjithe;
do kem mundesine te zgjedh ke te dua une.
a shpjegova miree o lise?
Ja fiks , po sdon mi sdon me më kuptu
I pelqejn gjerat e veshtira mesa duket 🤣
 
Mos u bëj femra që të gjithë deshirojnë.
Por femra që pak mund t'a kenë.

o @Lauri @Lise tha kete;
Perse mos te jem ajo qe deshirojne te gjithe,dhe zgjedh ata pak qe dua une ne cilsin ,formen dhe intuiten time.
Pra sme prish gje mua pse me duan te gjithe.
Me rendesi eshte se nga ata te gjithe;
do kem mundesine te zgjedh ke te dua une.
a shpjegova miree o lise?
E shikon që thënja ju turbulloj mendjet 🙃🙂
Qëllimi ju arrit. Tani hajde...mhb pa fund.😁
 
E shikon që thënja ju turbulloj mendjet 🙃🙂
Qëllimi ju arrit. Tani hajde...mhb pa fund.😁
Ku e pe ti qe ju turbulluan mendimet ?
Apo aq e keni ju meshkujt sa hapni nje diskutim e kur e shihni se skeni me fjale e lini terrenin .😁
 
Kam qene macoku me i bukur i lagjes atehere agapi . Tani s po ma varin macet ... qe u rente damllaja atyre qe s me duan mua 😂
ska gje agapii mouu,mos melxiitttt,ndaj u martuam bashke te duam njeri tjetrin kur te plakemi hahahahahahahahah.
Se sa qe i ri, te deshti tere lagjia ty. :p
You Look Good GIF by Best Friends Animal Society
 
Leje se ma la seen !
Nuk me njeh me emrin Viktoria .🥴
Hytë në diskutim të argumentit si bletët në koshere...🤷
Kjo quhet turbullim mendje...reagon, shprehesh, të lëvizin neuronet më me shpejtësi...🙃🙂
U turbulluat se u ndjetë të sulmuara nga ju keni frikë... maskilizmi.
Unë maskilist 🤔 unë ju adhuroj me mish e shpirtë 💞 pa dallim race 😁
 
Hytë në diskutim të argumentit si bletët në koshere...🤷
Kjo quhet turbullim mendje...reagon, shprehesh, të lëvizin neuronet më me shpejtësi...🙃🙂
U turbulluat se u ndjetë të sulmuara nga ju keni frikë... maskilizmi.
Unë maskilist 🤔 unë ju adhuroj me mish e shpirtë 💞 pa dallim race 😁
Ehaaa . E ca mund te presesh nga nje mashkull qe prétendon te jet zeus . 😬
Ik ik se mke kap me te mirât sot . ( po mundohem te rregulloj biografine virtuale ) 🥴
Kshuqe ti ke te drejte .😅
C53AED55-BD37-409C-A7C5-FD989660637C.jpeg
 
Top