@belaa ka thy kemben!!!!

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
@Belaa ,seriozisht e paske ti moj?
Si je?
Te shkuara te kesh!
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Me teper si krisje zemer dhe allci te leht i kam vu sa ta mbaj nen kontroll, po su nejka kshu jam bo si e shkallume :p
Te drejte ke.
Po mase sherohesh shpejt e zevendesoji keto levizje po he,bindu cte kane thene.
Hugs:)
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Flm shpirt :) hugs
Sa te sherohem do ja fus ne kemb ku tjet gjyshi, dudushi dhe bisha me vrap :p ne kemb kam per te shku hahhahahahaa
Opo marrsh malet ti,po sherohu njehere se i bere me lemz te shkretet.
Te presin ty ata sa te mbarosh te njeri te vesh te tjetri:LOL::ROFLMAO::D
 

Crown

La niña
V.I.P
IIi bebushja ka thy kemben,
Hajd te shkume se do tkaloj.. je ber me keq se une hahaha
 
Top