@belaa ka thy kemben!!!!

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Hahahahahahaahahahahahahaahhaha
O ta hoksha shpretken te gjall un ty jarebi, o shtrige e keqe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Me zun hakat e amoreve si duket hahahahahahahahahahaha
Ose mka mallku ndonjoni qe ju thafte puth ne rronxe jarebi ahahahahahahahahahahahha
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Si ndjek tabelat @Belaa eshte rrembelse perher ben te kunderten. Eh cna gjeti me kete goc ne mos e gjet njeri. Si doli dadushi e nja 3 te tjere qe kishte ketu po donte me pa dhe ate kafshe afer liqenit :p
 

Belaa

Antarë i Respektuar
He mi se ste bojn dom shum te ngrena :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Hahahahahahaahahahahahahaahhaha
O ta hoksha shpretken te gjall un ty jarebi, o shtrige e keqe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Me zun hakat e amoreve si duket hahahahahahahahahahaha
Ose mka mallku ndonjoni qe ju thafte puth ne rronxe jarebi ahahahahahahahahahahahha
Un un tkam mallku qe kur mi gjujte @Andi Shkoza ...mos mprek aty ku sdurohet se per ate e kthej boten permbys :p
 

MireSeIthemUn

Antarë i Respektuar
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!
/me i blen tanga x te shkuara hahhaHhaHHhahahahahahah
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ueeee dhe un qe thash cne ska hudh foto kjo:p
 

Tip

Antarë i Respektuar
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!

LMAO @Alesia je shum debiIe!

Shkruni mesazhin tuaj mbi allci per @Belaa topallen!


1689742
 

Tip

Antarë i Respektuar
Mere komposto kastraveci se pi pjeshke do ja cojm @Tip :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

*ly gishtin te komposto pjeshkes, shef @Belaa thell nsy, fut gishtin te goja @Belaa, ja rreshket gishtin let te buza... te qafa... nmest kraharorit... lepi gishtin dhe... tund koken, JO!!! SOT SKA!!! Je e aksidentume :p
 
Top