Zarf në xhep përkrahësit të LSI që u dhunua

Guest2

Antarë i Respektuar
36c050d1-809d-47a7-9e55-4fc5ca8c7406-1-1500x800.jpg

Capre-300x162.jpg


Një ndër përkrahësit e LSI-së në Lezhë, Gjovalin Gjini, u dhunua disa ditë më parë nga persona ende të paidentifikuar vetëm dy net më parë.

Një ditë më pas, presidenti i sapozgjedhur Ilir Meta, vizitoi Gjinin, nga ku bëri dhe deklaratën e fortë për armatosjen e popullit.

Mirëpo, ajo që ka rënë më shumë në sy, është një detaj ku ish-kryetari i Bashkisë njëkohësisht kryesuesi i listës së kandidatëve për deputetë në Lezhë, Viktor Tushaj, i jep Gjovalin Gjinit një zarf.

Tusha e ka ndjekur Gjinin teksa po zbrisnin nga shkallët dhe në “fshehtësi” i ka futur zarfin në xhep.


Kjo ka ngritur në fakt dyshime të shumta, ç’përmbante në të vërtetë ai zarf, që iu dorëzua edhe në prezencë të Metës?
Javanews.al
 
Jo me kot do dalin force e pare keto,se kane shperndare leke me shumice :p
 
Redaktimi i fundit:

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top