Wishlists

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
A ju ndodh edhe juve qe duke ardhur verdalle ne Internet, t'ju kapi syri dicka te bukur dhe te doni ta blini? Ose, te hyni tek websitet e dyqaneve online per te pare cfare gjerash te reja kane ardhur dhe duke shfletuar galerine e gjerave, ju pelqen dicka dhe direkt e shtoni ne wishlist. Wishlist eshte ajo lista e gjerave qe te pelqen, te cilat s'ke ndermend ti blesh per momentin por mund t'ju rikthehesh ne te ardhmen per ti blere (kur te marresh rrogen pershembull).

Cilat do ishin ato gjera qe do shtonit ju ne wishlisten tuaj? Po e hap kte teme si teme argetuese, per te shtuar gjerat qe shofim online qe do donim ti blinim (rroba, kepuce, pajisje elektronike, ene gatimi etj etj).

Mua me eshte fiksuar keq kjo fitness tracker nga Polar, por fatkeqesisht Polar nuk poston ktu tek une.
dedf22f6613445f9b5d2a2bb82fb5fa5.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Wishlists

Ja per shembull,kete fustanin..:))

e81e2def196270b980614548ff0f89e2.jpg
 

Attachments

 • e81e2def196270b980614548ff0f89e2.jpg
  e81e2def196270b980614548ff0f89e2.jpg
  45.2 KB · Shikime: 0
 • e81e2def196270b980614548ff0f89e2.jpg
  e81e2def196270b980614548ff0f89e2.jpg
  45.2 KB · Shikime: 0

Passion

Banned
Titulli: Wishlists

Fustane e sandale i kam fiksim te nje femer.
Nqs mendoj te dhuroj dicka te nje femer per rast festash ideja e pare qe me vjen jane keto dy artikuj qe thash,e me pas bizhuteri serme.

Kam nje llogari te nje site qe s'me zhgenjen,lire e te mire.

Nje cante beverly hills polo
21682-beverly-hills-polo-clup-canta-siyah-hl971-beverly-hills-polo-clup-canta-siyah-hl971-img5073.jpg


Sa m'ka djeg!:gjuhe:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Wishlists

Zakonisht une se bej , se ndihem keq pastaj gjate gjithe kohes :(

Dhe jo vetem :p, por pastaj me del qejfit e sme pelqen me pas ca javesh :D
 

ricky_ch

******
Titulli: Wishlists

Eh vakt o vakt, sa iu ka lehtësuar puna grave!
Veç shtypin butonin, dhe sendin menjëherë e ka te dera!

Përpara është dashtë me marr traktorin me vete, plus burri
është dashur të humbë kohë duke pritur gruan derisa shopingu
të mbyllet.
Eh, kësaj i thonë përparim.

Për para ( për Lek) nuk është problem, se me kartelë hynë
edhe në minus sa të duash...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Wishlists

I dua keto kepucet..:))

d261f13fefb3082667de036319243902.jpg
 

Attachments

 • d261f13fefb3082667de036319243902.jpg
  d261f13fefb3082667de036319243902.jpg
  67.6 KB · Shikime: 0
 • d261f13fefb3082667de036319243902.jpg
  d261f13fefb3082667de036319243902.jpg
  67.6 KB · Shikime: 0

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Wishlists

cartier-la-panthere-eau-de-parfum-legere.jpg..............
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Wishlists

5.11 tanto surge (brisk)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Wishlists

zogu.jpg
Ja kte zogun du une :qan:
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Wishlists

Fustane e sandale i kam fiksim te nje femer.
Nqs mendoj te dhuroj dicka te nje femer per rast festash ideja e pare qe me vjen jane keto dy artikuj qe thash,e me pas bizhuteri serme.

Kam nje llogari te nje site qe s'me zhgenjen,lire e te mire.

Nje cante beverly hills polo
21682-beverly-hills-polo-clup-canta-siyah-hl971-beverly-hills-polo-clup-canta-siyah-hl971-img5073.jpg


Sa m'ka djeg!:gjuhe:

Pa na e trego nje here ate sitin vetem si emer pa prapashtesa ...

Ps: Legaly, kur pashe titullin Wishlists pa pare nenforumin, mendova me ne fund nje teme per keto vendet qe keni deshire ti vizitoni me informacione te detajuara dhe ndonje pershkrim nga vete anetaret... po kur pashe ato diamantet thashe, boo Legaly po me bo "pazar" e ka menien.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Wishlists

oooo, eshte shume gjate lista e deshirave, por me shume gjenden detaje per femijet, nga me te ndryshmet, a per vete, nje bluze...shume e bukur eshte
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Wishlists

Cuditerisht deshire per te blere dicka nuk kame, vec per nje udhetim nese mund te quhet edhe kjo ne listen e deshirave
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Wishlists

Mua më pëlqejnë shumë kto, për ti veshur per diten e diplomimit! S'kam mbaruar shkollen akoma, dhe kam fillu qe tani duke menduar ça do vesh :p

evangeline-swhh16002-1.40.jpg
 

Attachments

 • evangeline-swhh16002-1.40.jpg
  evangeline-swhh16002-1.40.jpg
  61.3 KB · Shikime: 0
 • evangeline-swhh16002-1.40.jpg
  evangeline-swhh16002-1.40.jpg
  61.3 KB · Shikime: 0

Didi

C'est la vie.
Titulli: Wishlists

Dua nje kshu nga Didi::p

Tani, ate bluzen skam ku ta gjej por kam kete. E do? If not, e mbaj per veten une. Ja bluza.

PullBear1.jpg

Ja dhe e veshur, sgjeta goce, po se hedh poshte kete ti e di une. :p

pull-and-bear-x-star-wars5.jpgPrandaj u zhduk Didi se u hap loja e kerkesave lol

lol, jo ja ku jaaam. Ke ndonje kerkese ti? :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Wishlists

Tani, ate bluzen skam ku ta gjej por kam kete. E do? If not, e mbaj per veten une. Ja bluza.

PullBear1.jpg

Ja dhe e veshur, sgjeta goce, po se hedh poshte kete ti e di une. :p

pull-and-bear-x-star-wars5.jpg

lol, jo ja ku jaaam. Ke ndonje kerkese ti? :p

jo mi te qaj gjithe vitin ti pastaj...se je edhe studente nga ajo e larta fare :p
 

Attachments

 • PullBear1.jpg
  PullBear1.jpg
  521.3 KB · Shikime: 0
 • PullBear1.jpg
  PullBear1.jpg
  521.3 KB · Shikime: 0

Aki

misfit
Titulli: Wishlists

Tani, ate bluzen skam ku ta gjej por kam kete. E do? If not, e mbaj per veten une. Ja bluza.

PullBear1.jpg

Ja dhe e veshur, sgjeta goce, po se hedh poshte kete ti e di une. :p

pull-and-bear-x-star-wars5.jpg

lol, jo ja ku jaaam. Ke ndonje kerkese ti? :p

E du :D...
 

Attachments

 • PullBear1.jpg
  PullBear1.jpg
  521.3 KB · Shikime: 0
 • PullBear1.jpg
  PullBear1.jpg
  521.3 KB · Shikime: 0

Aver

.
V.I.P
Titulli: Wishlists

Llogarine bankare te ketij mikut. Nja 1 jave te pakten sa te beja 1 xhiro.

MTIwNjA4NjMzNjg3ODAzNDA0.jpg
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Wishlists

Tom-Hardy.jpg

:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Wishlists

Kte No 5-in e ri :lov2:

image.jpg
 

Attachments

 • image.jpg
  image.jpg
  16.3 KB · Shikime: 0
 • image.jpg
  image.jpg
  16.3 KB · Shikime: 0

Didi

C'est la vie.
Titulli: Wishlists

Sikur tme vinte Ryan Gosling per festat e Dhjetorit, sthem gje. :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Wishlists

Sikur tme vinte Ryan Gosling per festat e Dhjetorit, sthem gje. :D

Ryan Gosling burre me 2 kalamoj, Ryan Gosling thote kjo! Thirri mendjes goce! E ka mberthy Eva Ryan-in! lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Wishlists

Ryan Gosling burre me 2 kalamoj, Ryan Gosling thote kjo! Thirri mendjes goce! E ka mberthy Eva Ryan-in! lol

AHAHAH DEAD.

As te enderrosh ste le ti :(

Hajde se po mar Scott Eastwood atehere. :p lol
 
Top