‘Votoni se nesër shkoni për lesh’, Mano: Kërcënohen arsimtarët

WxP

Staf në FV.AL
KORÇË Kreu i PD Korçë Andrea Mano denoncoi në media presionet dhe farsën e votimeve, siç e quajti ai të organizatëssocialiste. Mano tha se ka pasur një braktisje të madhe nga korçarët për procesin dhe se mësuesit dhe edukatorët janë kërcënuar që të votojnë duke iu thënë se ‘do shkojnë për lesh’. “Në votime e […]

The post ‘Votoni se nesër shkoni për lesh’, Mano: Kërcënohen arsimtarët appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Ahahahahah normale qe con per lesh.
Terror do ushtroj.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top