Votoni krijimet e muajit Nentor!

Votoni krijimet e muajit Nentor!


  • Totali i votuesve
    21
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Shtegtare.... sa bukur dhe sa me nostalgji jan thur cdo rresht ne ket shkrim.
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Nese vazhdoni kshu, une nuk votoj me ... jo qe ngren shume rendesi vota e ime, por jam e lodhur nga k'to kapricot e juaja - per pushtet te etur, o une o s'ka.

Mos na hajde me konkluzione , po sikur kshu po sikur ashtu .... ti nxirri ne publik, pastaj e shikojme ate.

Jo zana rregullat jane te parashikuara , kte po te them
Idene tende do e merrja parasysh nese ky konkurs do kishte vazhdimesi,por meqe muaji dhjetor do jete i fundit nuk ka vlere ndryshimi i rregullave.
Ska lidhje me etje apo shuarje pushtetesh aman se sdo fitojme as leke e as prona.

Ps: hamendesime zane hamendesime....
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Jo zana rregullat jane te parashikuara , kte po te them
Idene tende do e merrja parasysh nese ky konkurs do kishte vazhdimesi,por meqe muaji dhjetor do jete i fundit nuk ka vlere ndryshimi i rregullave.
Ska lidhje me etje apo shuarje pushtetesh aman se sdo fitojme as leke e as prona.

Rregullat i veni vete pas perdeve , sic jua ka qejfi juve.

Nuk ka gje per te fshehur k;tu , per rregulla... krijimet vijne nga anetare , per publikun jo per ju - Stafin ... e per k'te arsye, vetem publiku duhet te shpalli fituesin/en .
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Avash mi zana avash se na ndave si kasht e koqe
Po aty pjesa me e madhe e krijuesve jane staf moj vajze.
Aman o zana leri kto jo staf jo antar jo publik....
Rregullat jane bere si jane bere , cdo antar i di fort mire dhe i respekton.
Tani ne sdo ecim si ti teket gjuthkujt e ti ndryshojme rregullat per qejf te njerit apo tjetrit.
Per pjesen e rregullores mbi konkursin te sqarova ...nese do kishte vazhdimesi do ti merrja parasysh sugjerimet e tua.

Mjaft tashi se ska lezet...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Avash mi zana avash se na ndave si kasht e koqe
Po aty pjesa me e madhe e krijuesve jane staf moj vajze.
Aman o zana leri kto jo staf jo antar jo publik....
Rregullat jane bere si jane bere , cdo antar i di fort mire dhe i respekton.
Tani ne sdo ecim si ti teket gjuthkujt e ti ndryshojme rregullat per qejf te njerit apo tjetrit.
Per pjesen e rregullores mbi konkursin te sqarova ...nese do kishte vazhdimesi do ti merrja parasysh sugjerimet e tua.

Mjaft tashi se ska lezet...

C'rendesi ka nese krijuesit jane staf moj , nderkohe qe ne ( publiku) nuk e dijme se kush jane k'to pas krijimeve, gjer ne momentin kur behen publike ?

Edhe me k'to do manipuloni. looool

Po ti gjer dje ishe pa ngjyre moj, sot vjen e me tregon rregullat mua e te tjereve. loool
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

mua me pelqeu tema 3, atë votova...
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

C'rendesi ka nese krijuesit jane staf moj , nderkohe qe ne ( publiku) nuk e dijme se kush jane k'to pas krijimeve, gjer ne momentin kur behen publike ?

Edhe me k'to do manipuloni. looool

Po ti gjer dje ishe pa ngjyre moj, sot vjen e me tregon rregullat mua e te tjereve. loool

E kupton qe po deliron kot tashi.
Pikerisht pra ...keto rregulla i respektova kur isha antare...i gjeta te tilla dhe po i vazhdoj
Aman o zana ca do pash zotin se boll nder hunde me ka ardh ky konkurs...thuje edhe llafin e fundit e bjer rehat
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

O zan, me qafsh, sa here vjen ti kete gje shkruan ne konkurse si tek fotomania dhe ketu. Po su ankove kshu kot, ste shkon :p

Tani, fakti i emrave, keshtu ka qene gjithmon, eshte me mire qe emrat ti di vetem moderatori qe hap temen dhe asnje tjeter.
Ska ndikime, e secili voton ate qe pelqen (pavarsisht se ka mbrapaskena plote). Tani se mar vesh pse kapesh kot, ti votove, pa ditur emrin, kur te mbaroj, pergezo ate qe votove e aq u mbyll filmi.

Sa ankesa keni apapa.
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Kshu ta mbyllni mire gojen juve.... ama juve nuk jua mbyll dot njeri . loooool

Nese votat perfundojne ne balotazh... kjo me jep mua ( & te tjereve ) , mundesine & te drejten , per vote te dyte. E kjo shkon per te gjithe - perndryshe nuk ka kuptim.

- Ne lidhje me emrat, je keqkuptuar hapi syte mire e lexo- thashe ato behen publike vetem pasi konkursi eshte mbyllur , nuk ka lidhje nese krijuesit jane staf apo jo, perderisa ne publiku nuk jemi ne dijeni - te isha ne dijeni .. .as qe do e merrja mundimin qe te votoja per to . loool
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Meqenese shkrimi qe me pelqente( dmth 4) nuk eshte ne balotazh po i bej nje nder Monit dhe po thyej balotazhin perderisa su kujtua me njeri te votonte.


Tani, dy shkrimet qe jane barazim, sinqerisht as njera as tjetra nuk eshte se me terhoqen shume. Te paren mezi e kam lexuar (e çova ne fund vetem se do votoja), perveç temes aktuale, shkrimi ne teresi sme pelqen.

Prandaj, pa e zgjatur, votoj te fundit.

Hajde me te mira.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Keto votimet keshtu me prish balotazhe s'jane gje por hajd dhe une nje vote se tani po shoh qe s'paskam votuar.
E fundit! E para s'me dha pike emocioni sic dhe jam shprehur! :)
Urime paraprakisht Fituesit!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Keto votimet keshtu me prish balotazhe s'jane gje por hajd dhe une nje vote se tani po shoh qe s'paskam votuar.
E fundit! E para s'me dha pike emocioni sic dhe jam shprehur! :)
Urime paraprakisht Fituesit!

Po dhe e fundit dhe 4 me gjera dashurie te kishin lodh :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Po dhe e fundit dhe 4 me gjera dashurie te kishin lodh :p

E vertet, por i rilexova prap vetem ato te dyja te balotazhit dhe ajo me terhoqi me shume. :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Pershendetje te gjithve

Ka mundesi te lutem te ulni tonet dhe menyren e te shprehurit. Gjithkush ben ate qe ndjen e mendon vet dhe nuk i detyrohet askujt.
Ashtu si askush nuk merr persiper te komentoj voten e askujt , kjo e drejte nuk i lind askujt.

Qete e qete se nuk po ndajme asgje ketu...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

e lejonka rregullorja sabotimin e votave , me qellim?!
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

e lejonka rregullorja sabotimin e votave , me qellim?!

Ti me keto akuzat e tua nuk hoqe e nuk hoqe dore
Kush sabotoi ke moj?

Je mire ti mi se na lodhe me keto teorite e tua te konspiracionit....ne cdo teme konkursi do te dali ajo qe do ti.
Aman o zana qetesohu dhe rri e qete, he xhan
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Atehere Hiqe voten time... nuk e ndyej doren time me k'to rregullat e juaja ... Sipas interesit .
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Atehere Hiqe voten time... nuk e ndyej doren time me k'to rregullat e juaja ... Sipas interesit .

Patjeter....

Vota jote u hoq me kerkesen tende. Emrin sta heq dot se se kam ate atribut.

Shendet e te mira!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Qashtu... ndershmeria mbi te gjitha.;))
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Qashtu... ndershmeria mbi te gjitha.;))

Zane, sipas votave nga Ushtria e Votes se Lire (UVL), pa lexuar shkrimet, kesaj radhe fiton Moni. :eek:kidoki:
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Zane, sipas votave nga Ushtria e Votes se Lire (UVL), pa lexuar shkrimet, kesaj radhe fiton Moni. :eek:kidoki:

Po e sakte....nese kjo eshte menyra si vepron ti, ashtu e ka fituar ai krijim.

Kalofshi bukur!

Degjohemi heren tjeter!
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Atehere shkurt e shkurt se meqe te gjithe dime si veprohet , dhe meqe sipas Kitrres jemi te gjithe si ai dhe mendja e tij po vazhdojme me shpalljen fiktive te fituesit.

Kete muaj pas shume lobimesh e prapaskenash , e fitova vet.....Wxp cekun vlla !

Me duhet te hesht! - Don Arbas
Dashuri e vjedhur - Nicktjeter
Shiu i Nentorit! - Nevertiti
Shtegtare! - Soulmind
Requiem asaj qe shkoj! -Arlea


Me kaq u mbyll ky votim , muajin tjeter kismet e te mira!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Urime Mon! :)

s9bPVaK.gif

Ndersa kete e kam per veten time qe s'po fitoj asiher. :p

raw.gif
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Po e sakte....nese kjo eshte menyra si vepron ti, ashtu e ka fituar ai krijim.

Kalofshi bukur!

Degjohemi heren tjeter!

Menyren e veprimit timen, tuajen dhe te tjereve veq nje mendje budallai nuk e kupton. Andaj mua me duket histeri kur diskutojme mendimin e lire te kesaj shoqerie apo per ambientin qe po u krijojme femijeve tane. Fatkeqesia e tyre eshte erresira ku i kemi mbjell.

Pafshim. Degjohemi ne cdo moment.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Zane, sipas votave nga Ushtria e Votes se Lire (UVL), pa lexuar shkrimet, kesaj radhe fiton Moni. :eek:kidoki:

Qysh nuk ka turp, tere kjo pele .


Te prsh , kitrra :)

Ps... soulmind , une gjithmone ngela pas shkrimeve te tua- Urime :)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Mon, Solo, shifemi andej nga blogu tani. ;)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Menyren e veprimit timen, tuajen dhe te tjereve veq nje mendje budallai nuk e kupton. Andaj mua me duket histeri kur diskutojme mendimin e lire te kesaj shoqerie apo per ambientin qe po u krijojme femijeve tane. Fatkeqesia e tyre eshte erresira ku i kemi mbjell.

Pafshim. Degjohemi ne cdo moment.

Kjo eshte e keqja jote, sepse bindjet e tua "djallezore" ia infiltron edhe te tjereve. Ti mat cdo kend me metrin tend dhe cdo kend e quan sipas llogjikes tende, sepse ky je ti dhe une kete tashme e di.
Dhe per te arritur ne kete pike nuk me ndihmoi askush....thjesht cdo gje e bere ti ashtu sic ti di ta besh me mire!

Me vjen keq per ty Kitrra , por une sjam ajo qe ti mendon dhe ti nuk me ndyn dot me zhulin tend!

Per te tjerat pastaj , kur ben si peshkop e na meson mbi terrenin ku po rrisim te ardhmen , me dukesh totalisht patetik.

Te mira te kesh dhe fillo shikoje boten dhe njerezit jo me syte e djallezise , por me mendje te hapur e sinqeritet!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Edhe pse me voten e Wxp qe ska votuar asnjehere :p prap shkrimi nr 1 nuk fitoi
ama ishte si me i realizuari.

Mon urime edhe pse shkrimet e tjera qe ve ne fv jane dhe me te mira.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top