Votoni krijimet e muajit Nentor!

Votoni krijimet e muajit Nentor!


  • Totali i votuesve
    21
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Ja e shihni pse ky konkurs ska me vlere....:) askush nuk voton, askush nuk jep nje opinion...e per me teper as kritik....me pak fjale kot sa lodhemi ne te gjithe qe sjellim shkrimet e shtrydhim e shpalosim talentin tone.

Mendoj se sa ka krijues ka dhe interes :)
Kush lexon ne heshtje, kush nuk shprehet shume, por mbase dhe 2 muaj svrasin njeri :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Mendoj se sa ka krijues ka dhe interes :)
Kush lexon ne heshtje, kush nuk shprehet shume, por mbase dhe 2 muaj svrasin njeri :)

Kjo teme ska nevoje per heshtje....gjithsesi 1 muaj mbetet i fundit!
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Bravo te gjithve... jeni njisha :)
Dhe pak dite dhe mbyllet votimi....

Ju ftoj te votoni :) flm
 
Redaktimi i fundit:

Vvetoni

Larguar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Vvotova për të parën, nga të gjitha shkrimet ajo ka një lidhje logjike, ka një kuptim. Të tjerat, hëm andej hëm këndej, por assesi në lartësinë e të parës.
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Jo votohet ne sondazhin me siper :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Pa u menduar shume gjate, votova .... 4-tren . Me kujton veten time, duke qene qe jam edhe emigrante, - Shtegtare. ( Sa titull... i goditur/bukur) .

Shume e bukur & i ka permbledhur te tera, me aq pak fjale .

.... & Good luck.
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Ju rikujtoj se neser mbyllet konkursi .
Mos ma lini mua ne dore kete balotazh por kush ka mbetur pa votuar ta bej....brenda mundesive

Ps: vota e antarit te ri Maximum u hoq duke qene se eshte antar i ri ende!
Faleminderit shume kush i bashkohet thirrjes sime!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Une 1 vote kam. Dy te kisha te dyja per krijimin nr 1 do i perdorja.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Cke Mon, se e ndreq une balotazhin :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

He pra he...ku ishe fut ti?

Erdha erdhaa, mos ma mbyll dereeen
pritem, pritem..apo nuk ishte keshtu ajo e Radit?
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Ashtu ashtu ishte ....vetem se vazhdimin e ngaterroj
Dicka me pranvere eshte apo ja fus kot?
Tani hidhe i vote e me shpeto...
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Ashtu ashtu ishte ....vetem se vazhdimin e ngaterroj
Dicka me pranvere eshte apo ja fus kot?
Tani hidhe i vote e me shpeto...
Ja kshuu :p

Erdha, erdha, mos ma mbyll deren,
pritem, pritem, humba pranveren
Djalin, vajzen dhe nenen time
do ti puth me mall.

Nuse, nuse, t'u celen syte
erdha, erdha, sa je merzitur
Vetem, vetem, se shtyva jeten,
hapma porten ooo
hapma porten ooo

Do e hedh do e hedh :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Ju rikujtoj se neser mbyllet konkursi .
Mos ma lini mua ne dore kete balotazh por kush ka mbetur pa votuar ta bej....brenda mundesive

Ps: vota e antarit te ri Maximum u hoq duke qene se eshte antar i ri ende!
Faleminderit shume kush i bashkohet thirrjes sime!


C'rendesi ka nese Maximum eshte antar i ri, nderkohe qe eshte goxha aktiv ? shtoje voten e tij , kjo nuk eshte e drejte .

Gjithashtu nese dalin ne balotazh nxirri prape ato dy shkrime ne publik, qe ti votojne anetaret, i nxjerr ne mengjes pshm i le gjer ne darke.. pastaj nxirr fituesin.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Ne c'kuptim ? :hmm:
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Zana me duket si nje rivotim i votimit dhe nuk ka fund...
Po sikur te shkojne prape ne balotazh si do bejme?
Meqe eshte parashikuar se ne rast balotazhi ate e thyen ai qe e drejton...ne kete rast une.
Sa per maximum si eshte aktiv por ska as nje muaj aktivitet....dhe besoj se ska vlere si vote.
Kaq mjafton!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Njerezit spo votojne 1 here jo me 2 ncncn

Ato qe jane te interesuar , aktivet dmth - votojne pse jo, se nuk ju kushton gje.

Pastaj c'fare rendesie kane, sikur vetem njera te marri nje vote ( publike - jo pas perdeve ) - doli perfundimi, lere qe kjo nuk ndodh ...lool
 

Monique

With or Without u
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Ato qe jane te interesuar , aktivet dmth - votojne pse jo, se nuk ju kushton gje.

Pastaj c'fare rendesie kane, sikur vetem njera te marri nje vote ( publike - jo pas perdeve ) - doli perfundimi, lere qe kjo nuk ndodh ...lool

Publike i ke votat ...per cfare flet
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Votoni krijimet e muajit Nentor!

Zana me duket si nje rivotim i votimit dhe nuk ka fund...
Po sikur te shkojne prape ne balotazh si do bejme?
Meqe eshte parashikuar se ne rast balotazhi ate e thyen ai qe e drejton...ne kete rast une.
Sa per maximum si eshte aktiv por ska as nje muaj aktivitet....dhe besoj se ska vlere si vote.
Kaq mjafton!

Nese vazhdoni kshu, une nuk votoj me ... jo qe ngren shume rendesi vota e ime, por jam e lodhur nga k'to kapricot e juaja - per pushtet te etur, o une o s'ka.

Mos na hajde me konkluzione , po sikur kshu po sikur ashtu .... ti nxirri ne publik, pastaj e shikojme ate.

& Maximum, perderisa eshte aktiv , gezon te drejten e votes.. si gjithe te tjeret.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top