Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Votoni krijimet e muajit Dhjetor!


  • Totali i votuesve
    24
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Urime Jana ! :)
Nje nder krijimet me te bukura qe kam lexuar gjate kesaj kohe ketej!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

flm votueseve te krijimit tim dhe ju urues... ky qenka muaj im si thoni te loz nje llotari? ..
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

flm votueseve te krijimit tim dhe ju urues... ky qenka muaj im si thoni te loz nje llotari? ..

Sylarusho!
Luaje ishallah na nxjerr na halli e ne me ca juro,dullare,fronga zvicerlande :p

Coperz llotarie jeni per ata qe te njohin :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Sylarusho!
Luaje ishallah na nxjerr na halli e ne me ca juro,dullare,fronga zvicerlande :p

Coperz llotarie jeni per ata qe te njohin :)

flm vellai te kam te mire, po te mire fare:) te perqafoj shumee
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni krijimet e muajit Dhjetor!

Jan, urime. :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top